Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 15d. 08:59

Viktorijos Jakučinskaitės kolekcija – princams ir princesėms (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą Kauno miesto širdyje esančiame „Žaliakalnio pasaže“ vykusiame renginyje buvo pristatyta dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės 2011 m. pavasario–vasaros kolekcija, kurią demonstravo garsios Lietuvos moterys-mamos su savo atžalomis.

Naujas, dar dažais dvelkiantis pastatas Kauno miesto širdyje. Ant akmeninių jo grindų – šienas, puoštas mažomis gėlytėmis bei degančiomis žvakėmis. Būtent tokia romantiška, pavasariu kvepianti atmosfera buvo sukurta naujajame prekybos ir laisvalaikio centre „Žaliakalnio pasažas“ vykusiame renginyje – dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės 2011 m. pavasario–vasaros kolekcijos pristatyme bei vaikų drabužių parduotuvės „Inži“ atidaryme.

Balandžio 14-ąją įvykęs renginys sulaukė nemažai lankytojų. Tarp žiūrovų buvo galima išvysti ir visuomenei gerai žinomų veidų: grupės „69 danguje“ nares Ingridą Martinkėnaitę, mažąją savo dukrelę ant rankų sūpuojančią Godą Alijevą, taip pat dainininkę Viktoriją Mauručaitę bei daugelį kitų. Susirinkusi publika buvo priversta gerokai palūkėti, mat renginys vėlavo bemaž 50 minučių. Kolekcijos pristatymo viešnios net ėmė šnabždėtis, jog nepunktualumo atžvilgiu dizainerė Viktorija Jakučinskaitė beveik aplenkė patį Juozą Statkevičių. Tačiau, nepaisant šio fakto, susirinkę žiūrovai mėgavosi šiltu, spalvingu, pavasarišku renginiu.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pristatė naujausią pavasario – vasaros 2011 kolekciją, skirtą ne tik moterims, kaip įprasta, tačiau ir jų mažiesiems – princams ir princesėms. Podiumu žengė ne tik manekenės, bet ir daug garsių Lietuvos moterų ir mamų su savo atžalomis: Ingrida Martinkėnaitė su dukrele, Jurgita Kiguolė su sūnumi Matu Pijumi, Viktorija Mauručaitė su savo paaugle dukra Gabriele, šokėja Viktorija Kunauskaitė, Lina Joy su savo mama bei kitos žavios dailiosios lyties atstovės. Podiumu modeliai žengė skambant lietuvių liaudies dainai „Saulelė nusileido“, kuri puikiai derėjo prie romantiškos, pavasariu pulsuojančios atmosferos. Po kolekcijos pristatymo Viktorija bei parduotuvės „Inži“ laimingas vaikas savininkai, kurie ir organizavo šį renginį, buvo apipilti gėlėmis ir fotografų blykstėmis. Na, o publika už puikų reginį atsidėkojo gausiais aplodismentais. Taigi, šis jaukus vakaras sušildė mamyčių, tėvelių bei jų vaikučių širdis, pripildė jas šilumos ir suteikė energijos visam pavasariui.

Nuotraukų autorė: Lina Pankratjevaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt