Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas dalyvavo parodoje „Ką pasėsi 2012...“

Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų, Kovo 29-31 dieną, Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarprautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi 2012..″, kurioje apsilankė bei savo fakulteto studijų programas pristatė ir Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakuleto Administracija ir Studentų Atstovybė.

Šių metų, Kovo 29-31 dieną, Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarprautinė žemės ūkio parodaKą pasėsi 2012..″, kurioje apsilankė bei savo fakulteto studijų programas pristatė ir Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakuleto Administracija ir Studentų Atstovybė.

Parodos metu paviljone įsikūrusiame Agrotechnologijų fakulteto stende buvo priimami visi asmenys, besidomintys su žemės ūkiu susietomis specialybėmis. Taip pat buvo teikiama svarbi informacija apie studijas, priėmimo tvarką, susidomėjusieji galėjo užduoti klausimus fakultete besimokantiems ir savo ateitį su žemės ūkiu siejantiems studentams, susipažinti su čia dirbančiais dėstytojais.

Parodos metu itin didelio parodos svečių susidomėjimo sulaukė Agrotechnologijų fakulteto, želdynų ir jų dizaino studenčių darbai, kurie puošė stendo sienas. Praeiviai dažnai sustodavo iš arčiau apžiūrėti kruopščiai ir orginaliai pateiktų paveikslų, padarytų iš augalų, bei gėlių kompozicijų.

Fakulteto administracija ir Studentų Atstovybės nariai turėjo puikią progą sudalyvauti seminaruose, kurie siejasi su žemės ūkiu, naujomis technikos tendencijomis, technologijomis bei naujomis teorijomis.

Parodoje „Ką pasėsi 2012…″ dalyvavo apie 260 firmų, įstaigų, organizacijų ir apie 350 smulkiųjų gamintojų, pardavėjų, tarp kurių net 16 svečių iš užsienio. Todėl tiek studentai, tiek dėstytojai bei fakulteto administracija aktyviai domėjosi įmonių pasiūlomis, nepraleido progos  įgyti kuo daugiau naujų žinių.

Tris dienas trukusi mugė, galima sakyti, jau tradicija tapusi Agrotechnologijų fakulteto  prisistatymo vieta. Juk žemės ūkis-nuolat tobulėjanti, besiplečianti ir perspektyvi sriti. Būtent todėl Agrotechnologijų fakultetas-perspektyvių specialybių mokykla, o tuo įsitikinti spėjo  ir „Ką pasėsi 2012...″ parodos svečiai bei būsimieji studentai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Fakultetas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt