Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus universiteto jaunieji teisininkai draugaus su vaikų ligonine

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet pirmą kartą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) pirmakursiai savo susipažinimo šventei nusprendė suteikti labdaringą pobūdį. „Nulinukų“ prisistatymas savo...

Šiemet pirmą kartą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) pirmakursiai savo susipažinimo šventei nusprendė suteikti labdaringą pobūdį. „Nulinukų“ prisistatymas savo kolegoms šįkart – tai ne vien jaunatviškos „šėlionės“, bet ir dienos šventė, kurios metu veiks apie dešimt įvairių mugės stendų. O visos tąkart surinktos lėšos bus paskirtos VšĮ Vilniaus universiteto vaikų ligoninei.

Pasak organizatorių, jau tapo įprasta, kad į tokius renginius pirmakursiai buriasi tiesiog susipažinti vieni su kitais ir pasilinksminti. Tuo tarpu, šįkart būsimieji teisininkai siekia parodyti, jog jiems rūpi į pasaulį žiūrėti plačiau, o geri darbai pradedami nuo mažų dalykų.

Todėl savo prisistatymui fakultetui bei visai VU akademinei bendruomenei VU TF „nulinukai“ pasirinko mugės formatą. Čia veiks kulinarijos, sporto, kino, dailės, dainavimo, šokio, teatro, laisvalaikio stendai-kampeliai, kuriuos kuruos patys būsimieji teisininkai. Norint įsigyti savo portretą, pamatyti trumpametražį filmą ar atsigerti kavos, tam tikrą pinigų sumą reikės paaukoti į šalia esančią urną. Vakare dienos rezultatai bus aptariami daug neformalesnėje aplinkoje naktiniame klube. Įėjimo kaina bus simboliška, tačiau organizatoriai viliasi, kad ir čia dalyviai aukos atvira širdimi.

Tikimasi, jog pirmą kartą organizuojamas tokio pobūdžio renginys taps kasmetiniu, suburiančiu ne tik VU TF, bet ir kitų fakultetų, o gal net kaimyninių universitetų studentus.

Šiais metais fakultetą papildė 220 pirmakursių, siekiančių tapti aukštos kvalifikacijos diplomuotais teisininkais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt