TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus universiteto „Merkurijaus“ dienos keliauja į Ameriką (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau 35-us metus skaičiuojančios Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentų dienos „Merkurijus" aplankys jaunimą ir šiemet. Balandžio 11-14 dienomis šurmuliuosiantis studentų renginys kvies originaliai ir turiningai praleisti laiką.

Jau 35-us metus skaičiuojančios Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentų dienos „Merkurijus" aplankys jaunimą ir šiemet. Balandžio 11-14 dienomis šurmuliuosiantis studentų renginys kvies originaliai ir turiningai praleisti laiką.

Šiandieniniame globalizacijos, masinės kultūros bei materializmo pasaulyje sunku atrasti naują požiūrio tašką, todėl šiemet „Merkurijus" nukels į, rodos, gerai pažįstamą, tačiau kartu mums tolimą Ameriką. Studentai turės galimybę iš arčiau susipažinti su vakarietiška kultūra, jos subtilybėmis, šiandienines aktualijas apžvelgs žinomiausi Lietuvos ekonomikos ir politikos veikėjai, o studentišką dvasią skleis garsūs muzikos atlikėjai.

Šventės atidarymas – staigmenų metas

Balandžio 11 d. „Merkurijaus" dienų atidarymas studentiškomis pramogomis vilios jaunimą į renginio atidarymo koncertą. Jame pasirodys daugybė perspektyvių muzikos grupių, kurios šokdins net 5 valandas! Studentai turės galimybę dalyvauti įvairiuose konkursuose bei žaidimuose. Atidarymą vainikuos parlamentaras, Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto alumnas, Petras Auštrevičius bei tradicinis EF raidžių įžiebimas.

Akademinė dalis – nuo Valdo Adamkaus iki Igno Staškevičiaus

„Merkurijaus" dienų akademinė dalis šiemet jaunimą kvies giliau pažvelgti ne tik į ekonominį potencialą, bet ir lyderystę, etiką bei racionalų mąstymą. Kaip niekad gausus žinomų Lietuvos ekonomistų bei visuomenės veikėjų būrys pasidalins patirtimi su universiteto studentais ir jo svečiais. LR Prezidentas Valdas Adamkus pasidalins išmintimi apie šių dienų lyderystę, Raimundas Kuodis supažindins su laimės ekonomiką, o Aušra Maldeikienė kvies pamąstyti, ar turi perpektyvą jaunas žmogus Lietuvoje. Ignas Staškevičius atskleis verslininko egzamino klausimus, o Antanas Danys leis pažvelgti į bankų valdymo kriziniu laikotarpiu subtilybes.

Kvies aktyviai praleisti laisvalaikį

Balandžio 11-14 dienomis VU Ekonomikos fakulteto studentų bei svečių laukia dešimtys smagiausių žaidimų, konkursų bei užsiėmimų. Profesionalios šokių pamokos, protų kovos, amerikietiškų filmų vakaras, šmaikščios viktorinos, kvapą gniaužiančios orientacinės varžybos, nauju kampu atrasti populiarūs žaidimai bei daugybė prizų.

Šėls amerikietišku ritmu

Balandžio 14 d. „Merkurijaus" dienos kvies į grandiozinį renginio uždarymą klube „Havana Social Club”. Jaunimą linksmins būrys muzikos atlikėjų: NO DJs mash ups (Viktoras Diawara kartu su Baiba Skurstene), Skyders, Flaxen Beats, Sweetsalt, The Sneekers, V.Outus, Woop, M&K.

VIDEO: Merkurijus. American Edition
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt