TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečiai judino klubus su grupe „De-Phazz“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį 5-tą kartą vokiečių muzikos grupė „De-Phazz“ surengė savo pasirodymą Lietuvoje. Šį kartą pristatydama jau 8-ąjį savo albumą „Lala 2.0“.

Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. Nuotraukos iš renginio

Ketvirtadienį 5-tą kartą vokiečių muzikos grupė „De-Phazz“ surengė savo pasirodymą Lietuvoje. Šį kartą pristatydama jau 8-ąjį savo albumą „Lala 2.0“.

Grupė buvo suburta 1997 m. vokiečių ir austrų kraujo turinčio prodiuserio ir instrumentalisto Peterio  Baumgartnerio. Sudėtis keitėsi, tačiau pagrindiniai grupės vaidmenys ir toliau atitenka vokalistams: Karlui Friersonui ir Pat Appleton. Grupės muzikinis stilius nenusakomas. Jų kūryboje pilna: soul, Lotynų Amerikos ritmų, hip hop'o, pop, džiazo bei elektronikos elementų. Vieni juos vadina lounge muzikos krikštatėviais, kiti downtempo jazz atstovais. Aišku tik viena, „De-Phazz“ sugeba įtikti beveik visiems skoniams ir iki šiol yra beprotiškai populiarūs.

Koncertas prasidėjo tiksliu laiku, su lietuvių grupe „Brassbastardz“, kurios misija buvo apšildyti žiūrovus. Vokalistės, Daivos Starinskaitės, apranga buvo juodas triko ir tai atrodė tikrai įspūdingai. Nuostabus balsas, puiki sceninė apranga ir plastiški judesiai  žiūrovus ne tik sušildė, bet tiesiog įkaitino, grupei atliekant  tokius žinomus kūrinius kaip: „Mambo Jambo“ ir „Bubble in a trouble“ publika negailėjo plojimų. Po 30 minučių grupė baigė savo programą ir palinkėję gražaus vakaro atsisveikino su publika. Po pasirodymo buvo paskelbta 20 minučių pertrauka, kurios publika tikrai nenorėjo, nes jau visi nekantravo pamatyti svečius.

Atėjus 21 val. ant scenos pagaliau  pasirodė vakaro žvaigždė grupė „De-Phazz“: vokalistai Karlas Friersonas ir Pat Appleton, klavišininkas, būgnininkas, boso gitaristas ir saksofonistas-fleitistas. Vakaro pradžiai buvo pasirinkta rami ir labai jaukią atmosferą sukurianti daina „Anchorless“, kurią atliko vokalistė Pat Appleton, pasipuošusi žvilgančia suknele. Publika, kuri jau buvo užpildžiusi visą salę, ją sutiko garsiais plojimais.

Užgrojus antrosios dainos pirmiesiems akordams publikos veiduose pasirodė šypsenos, tai buvo bene labiausiai visiems žinoma „De-Phazz“ daina „The Mambo Craze“. Atlikėja buvo puikios nuotaikos ir net pamokė žiūrovus, kaip reikėtų judinti klubus, skambant šiai dainai.  Vėliau scenoje pasirodė ir žavingasis vokalistas Karlas Friersonas su žvilgančiu raudonu kostiumu ir balta skrybėle, tiesa apranga nuo jo neatsiliko ir vokalistė, spėjusi per koncertą pakeisti tris sukneles. Vakaro programa buvo permaininga: gerai žinomos dainos mainėsi su naujojo albumo dainomis, kiekvienai dainai grupės klavišininkas pritaikydavo skirtingą vaizdo projekciją greito ritmo dainas keitė lėtesnio tempo kūriniai, vokalistai scenoje keitėsi, tačiau vakaro pabaigoje vis tik atliko ir kelias dainas kartu.

Viso vakaro metu vokalistai šiltai bendravo su publika: džiaugėsi dar kartą sugrįžę į Lietuvą, dėkojo susirinkusiesiems ir tikriausiai dar po praėjusios viešnagės, prisiminė kelis lietuviškus žodžius. Publika buvo sužavėta grupės „De-Phazz“ ir nenorėjo jų greitai paleisti, gausiais plojimais išsišaukė atlikėjus dar kartą į sceną. O grupės vokalistas panoro įsiamžinti su rankas į viršų iškėlusia publika.

Belieka tikėtis, kad „De-Phazz“ pamėgo Lietuvą ir grįš čia dar ne vieną kartą, nes Lietuvos publika jų tikrai lauks.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt