Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 29d. 10:46

Vilniečiai laidotuvių/vestuvių orkestrą pasitiko su gintariniu šuns paveikslu (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Daugiau nei dvi valandos muzikos, sausakimša salė ir šokančiais žmonėmis užtverti praėjimai. Tai buvo garsiausio Balkanų kompozitoriaus Gorano Bregovičiaus (Goran Bregovic) ir jo grupės „Weddings & Funerals Orchestra“ („Vestuvių ir laidotuvių orkestras“) koncertas.

Daugiau nei dvi valandos muzikos, sausakimša salė ir šokančiais žmonėmis užtverti praėjimai. Tai buvo garsiausio Balkanų kompozitoriaus Gorano Bregovičiaus (Goran Bregovic)  ir jo grupės „Weddings & Funerals Orchestra“ („Vestuvių ir laidotuvių orkestras“) koncertas.

Koncerto pradžia buvo netikėta. Visiems žiūrint į sceną ir laukiant pasirodymo pradžios, melodija pasigirdo iš salės. Muzikantai atžygiavo pro žmones, scenoje pasirodė tautiniais drabužiais apsirengusios pritariančios vokalistės bulgarės ir muzikantai serbai. Jiems kelias minutes pagrojus, scenoje gausiais plojimais buvo sutiktas baltu kostiumu pasipuošęs Goranas Bregovičius.

Kadangi buvo numatyta, jog koncertą žiūrovai stebės sėdėdami, koncerto eigoje praėjimai buvo užtverti šokančių žmonių, skambant balkanų muzikai, nusėdėti beveik neįmanoma. Ypatingai publiką audrino „Baltic balkan“ nariai, kurie atsinešė auksiniuose rėmeliuose įrėmintą, gintarais apklijuotą, balto šuns nuotrauką ir ją laikė iškėlę viso koncerto metu.

Buvo įdomu ne tik klausytis pasirodymo, bet ir stebėti orkestrą bei Goraną scenoje. Pritariančios vokalistės su didele meile ir pagarba dainavo savo šalies liaudiškas dainas, muzikantai keitėsi šypsenomis ir demonstravo publikai šokius, o Goranas Bregovičius savo firminiu judesiu, iškeltu vienu pirštu dirigavo muzikantams.

Pasirodymo metu nuskambėjo žymiausios Gorano Bregovičaus dainos: „In The Death car“, „Mesecina“, „Gas Gas“, „Ringe ringe raja (Ya Ya)“, „Ovo Je Balkan“ ir, be abejo, žymioji daina, be kurios publika tikriausiai nebūtų paleidusi muzikantų nuo scenos „Kalashnikov“.

Publika kaip ir reikėjo tikėtis, išsiprašė Gorano Bregovičiaus antro išėjimo į sceną, nors tiesa reikėjo ilgai ploti, o kai kurie gerbėjai, net ėmė trypti kojomis. Koncertas pasibaigė užstalės daina kurios pavadinimas toks kaip 2008 m. išleisto albumo „Alkohol“. Skambant dainai, atlikėjas iš stiklinės gurkšnojo gėrimą.

Iš šypsenų klausytojų veiduose buvo galima spėti, kad koncertas tikrai pavyko. Gal tik kiek būtų galima ginčytis dėl įgarsinimo, kuris sėdintiems pirmose eilėse pasirodė kiek per garsus. Taip pat ir tai, kad kitą kartą, kuris labai tikiuosi bus, rengiant siautulingojo orkestro koncertą, bus padaryta didesnė erdvė klausytojams kurie mėgsta pajudėti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt