Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnių drebino metalo karaliai „Manowar“

„Manowar“
Koncerto plakatas / „Manowar“
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Metalo karaliai dar gyvi! Tai pasitvirtino šeštadienio vakare, Vilniaus „Teatro“ arenoje. Legendinė ir kultinė heavy metal grupė „Manowar“ surengė įspūdingą pasirodymą Lietuvos...

Metalo karaliai dar gyvi! Tai pasitvirtino šeštadienio vakare, Vilniaus „Teatro arenoje". Legendinė ir kultinė heavy metal grupė „Manowar“ surengė įspūdingą pasirodymą'

Sakyti, kad pasirodymas surengtas tik Lietuvos heavy metal gerbėjams nebūtų visiškai teisinga, nes tik atvykus prie arenos ten jau būriavosi nemažai „Manowarriors“ (taip vadinami ištikimiausia „Manowar‘ų“ gerbėjai) iš kitų šalių. Teko susipažinti su vokiečiais, italais, bulgarais, estais, rumunais, airiais. Koncerto organizatoriai gana protingai anksti pradėjo leisti fanus į vidų, taip be didėlių spūsčių, eilinę karto teko atsidurti prie pat scenos.

Pirmą kartą teko dalyvauti koncerte kuriame nebuvo įleisti net fotoreporteriai iš įvairių leidinių. Filmuoti, fotografuoti nebuvo leidžiama. Be jokios apšildančios grupės, pusvalandį vėluodami, bet sukeldami 2000 fanų tikrą uraganą, scenoje pasirodė legendiniai „Manowar“. Tą ir patvirtino jų pirmas gabalas „Manowar“. Iškeltomis rankomis, skanduojant visai miniai, šou prasidėjo. Ištikimi savo įvaizdžiui – karių ir metalo dievų „Manowar‘ų“ antroji daina „Blood of My Enemies“ toliau vertė minią staugti iš pasitenkinimo. Pasigirdus „Sing og the Hammer“ tūkstančiai rankų susikabino imituodami kūjį – specifinį „Manowar‘ų“ ženklą. Nestabdydami apsukų metalo karaliai sugrojo „The Lord of Steel“ ir „The Dawn of Battle“.

Palikę sceną muzikantai leido fanams pasimėgauti ekranu, kuriame senelis pasakoja pasaką anūkui apie bebaimius karius, kurios gale visi „Manowar‘ų“ gerbėjai perskaito priesaiką, kovoti iki paskutinio kraujo lašo. Sugrįžę vyrai pradėjo groti savo legendinio 1988 metų albumo „Kings of Metal“ dainas: „Blood of the Kings“ toliau trumpam leisdami ekrane video klipą su muzikantų interviu apie albumo istoriją. Sekantis gabalas „Kingdom Come“ vis dar galingu balsu dainuojančiu Eric‘u Adams‘u ir sekusi Karl‘o Logan‘o gitaros solo partija. Vėl legendinis hitas „Heart of Steel“, trumpas video filmukas ir sugrįžimas su „Manowar‘ų“ siela Joey DeMaio bosinės gitaros partija „Sting of the Bumblebee“.

Galingas pribloškiantis garsas, neveltui „Manowar“ yra įrašyti į Gineso rekordų knygą, kaip garsiausiai grojanti grupė, daina „Wheels of Fire“ tai patvirtina. Stovint prie scenos tiesiog jautėsi karštas oro pulsavimas iš garso kolonėlių. Dar vieno video klipo peržiūroje „Manowar‘ai“ pagerbė mirusius žmones, kurie juos įkvėpė šiai muzikai.

Neužmiršti buvo ir legendinis Dio bei prieš kelis metus miręs jų būgnininkas Scott Columbus. Ir pagaliau arena tiesiog sprogo, užgrojus tokius gabalus kaip „Hail and Kill“ ir „Kings of Metal“. Eric‘as Adams‘as atsisveikina ir Donnie Hamzik‘as atlieka savo būgnų solo. Sugrįžęs Joey DeMaio pralinksmina publiką prakalbęs lietuviškai. Pagyręs Vilnių, Lietuvą ir be abejo gražias Lietuvos moteris, vis gurkšnodamas alų pasakoja kaip jam čia patinka. Aišku taip ilgai kalbėti lietuviškai jam padėjo šiuolaikinės technologijos. Vėl sugrįžę muzikantai dar kartą įrodė, kad sugeba išvesti iš proto ir apkurtinti publiką su „Warriors of the World United“ ir „Black Wind, Fire and Steel“ įspūdingai užbaigdami paskutinę dainą DeMaio nuplėšia savo gitaros stygas ir išdalina ištikimiausiems gerbėjams. Gęsta šviesos, „Manowar‘ai“ palieka sceną. Skambant jų dainai „The Crown and the Ring“ rodomas paskutinis video klipas ir jam pasibaigus „Manowar‘ai“ jau buvo pakeliui į viešbutį. Galingas, įstabus metalo koncertas su tikrais metalo kariais. Hail & Kill!

Manowar.
Manowar.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Temos Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt