Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje skelbiamas „Flashmob'as“ prieš patyčias

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors LMP organizuota pilietinė akcija turėjo vykti šį pirmadienį, dėja dėl prastų oro sąlygų, ji buvo atkelta vėlesniam laikui. Ir štai rytoj ( 2012.03.23 ) šis flashmob'as išvys dienos šviesą! Tad visi, kurie jaučia, kad Lietuvoje patyčių problema yra itin opi, yra kviečiami 15.45 val. prie Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) Vilniuje.

Nors LMP organizuota pilietinė akcija turėjo vykti šį pirmadienį, dėja dėl prastų oro sąlygų, ji buvo atkelta vėlesniam laikui. Ir štai rytoj ( 2012.03.23 ) šis flashmob'as išvys dienos šviesą!  Tad visi, kurie jaučia, kad Lietuvoje patyčių problema yra itin opi, yra kviečiami 15.45 val. prie Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) Vilniuje.

,,Pagrindinė flashmob’o „Šypsenėlė” užduotis – suformuoti besišypsantį veiduką iš kuo daugiau besišypsančių žmonių. Vėliau vienas žmogus sušuks „Vienas su visais!“, o kiti – „Visi su vienu!“ bei dalyviai subėgs į vieną krūvą, taip įrodydami savo vienybę, kovojant prieš patyčias. Padarę šypsenėlę gūžėsime į užbaigiamąjį renginį LVJC – pasirodys nemažai dainininkų bei šokėjėlių.Beje, visą šventę organizuoja mūsų draugai iš LMS (Lietuvos Moksleivių sąjungos)" - sako renginio kuratorius Simas Jaskutėlis.

Organizatoriai primena, kad tie, kurie negalės būti renginio metu Vilniuje, tokį patį Flashmob'ą gali pasidaryti ir savajame mieste, Nuotraukas iš įvykio siųsti el.paštais s.jaskutelis@gmail.com arba u.jakubauskaite@gmail.com. Kiekviena mokykla ar iniciatyvinė grupė, atsiuntusi vaizdo medžiagą, bus pasveikinta viešai bei gaus raštišką padėką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt