Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 01, 22:15

Vilnius išvydo paskutinį ledo šou 2010 metais

Puikios nuotaikos ir džiaugsmo dozę prieš Naujuosius metus vilniečiams įteikė jau beveik dešimtmetį vykdomas projektas „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2010“.

Puikios nuotaikos ir džiaugsmo dozę prieš Naujuosius metus vilniečiams įteikė jau beveik dešimtmetį vykdomas projektas „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2010“. Šis pasirodymas buvo baigiamasis, į jį sugužėjus žiūrovams, Vilniaus pramogų arena tapo tiesiog sausakimša. Pats šou buvo inscenizuota pasaka apie ledo karalystę, kurioje vaidmenis atliko tiek jauni perspektyvūs čiuožėjai, tiek pripažintos dailiojo čiuožimo žvaigždės.

Ledo karalystės pasaka prasidėjo baltai apsirengusių ledo čiuožėjų pasirodymu, jie „pagrobė“ daktarą Vatsoną (Povilą Vanagą), tačiau pasirodęs angelas - jaunoji Lietuvos čiuožėja - Goda Butkutė, atlikusi keletą sudėtingų elementų, sulaukė gausybės aplodismentų, ji pažadėjo išgelbėti daktarą Vatsoną, jei šis atras savo meilę.

Vėliau ant ledo pasirodė pasaulio profesionalų čempionas kanadietis Gary Beacomas, jis savo numerį atliko labai artistiškai, tačiau be ypatingai sudėtingų elementų. Jį ant ledo pakeitė penkiskart Estijos čempionė Jelena Glebova, kuri atliko keletą suktukų.

Žiūrovų susikaupimą stebint čiuožėjų pasirodymą pakeitė šypsenos ir juokas, nes ant ledo pasirodė ledo akrobatai iš Lietuvos ir Armėnijos – Aidas Reklys ir Akopas Manoukianas. Jie publiką džiugino savo išdaigomis ir triukais.

Ant ledo pasirodęs lietuvis Sauliaus Ambrulevičiaus sušoko nuostabų šokį, kuriam pritarė Liepsnojančio ledo dainininkė Ieva Narkutė. Jį pakeitė Europos čempionė iš Prancūzijos Surya Bonaly, kuri atliko iki tol sudėtingiausius elementus, vienas iš jų buvo šuolis per nugarą. Ją pakeitė ant ledo iščiuožęs Povilas Vanagas, kuris negirdėdamas savo bičiulio Šerloko Holmso perspėjimų, kad įžiebti ugnį ledo planetoje pavojinga, ją įžiebė. Šia ugnimi pasinaudojo ukrainietis Dmitry Dmitrenko, kuris ne tik atliko sudėtingus elementus, bet ir žongliravo bei spjaudėsi ugnimi.

Ukrainietį ant ledo pakeitė publikos numylėtiniai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, kurie sušoko šokį, pasižymėjusį ne tik sudėtingomis figūromis, bet ir emocijomis. Po Lietuvos poros ant ledo iščiuožė 2008 metų Europos čempionas iš Čekijos Tomas Varner, jį pakeitė jaunasis latvis Demi Vasiliejev, kuris pakerėjo publiką. Toliau ant ledo pasirodė Dmitry Dmitrenko, kuris įrodė, kad moka ne tik ugnimi, bet ir skrybėlėmis žongliruoti.

Kiek netikėtai žiūrovai išvydo šokį ne ant ledo, bet ant scenos, kurį padovanojo sportinių šokių atstovai Jakaterina ir Justas. Kiek nustebusią publiką privertė kvatotis „žaliasis žmogus“, ant ledo šėliojantis su paspirtuku. Be jau minėto paspirtuko jis atliko įspūdingus akrobatinius šuolius, kuriuos užbaigdavo špagatu. Po jo pasirodęs čempionas iš Čekijos pademonstravo, dėl ko juo žavisi visas pasaulis. Šokėjas savo pasirodyme panaudojo bene sudėtingiausius elementus tą vakarą. Tai publikai labai patiko, todėl susirinkusieji ilgai nenorėjo šokėjo paleisti nuo ledo.

Vakaro pabaigą vainikavo Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko šokis, kuris parodė, kad daktaras Vatsonas atrado savo meilę. Publika ilgai dėkojo šokėjams už nuostabų pasirodymą. Renginio pabaigoje Povilas Vanagas dar kartą pristatė visus čiuožimo meistrus, o šie sušoko paskutinį bendrą šokį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt