Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 24d. 06:22

„Vilnius Street Battle with NESCAFÉ“ kovos drebino Neries pakrantę gatvės šokio ritmu

Gatvės šokių turnyras, kuriame varžosi stipriausi Lietuvos ir kitų Europos šalių šokėjai hip hop, bboying, house ir poppping šokio kategorijose. Vilniuje turnyras rengiamas jau...

Gatvės šokių turnyras, kuriame varžosi stipriausi Lietuvos ir kitų Europos šalių šokėjai hip hop, bboying, house ir poppping šokio kategorijose. Vilniuje turnyras rengiamas jau antrus metus. Šiemet renginio vairas buvo patikėtas charizmatiškajam šou-menui iš Vokietijos MC Trix, kuris vedė šokių kovas. Šokėjus vertino kompetentinga komisija. Teisėjais buvo pasaulinio garso šokėjai: Rabah ir Kefton iš Prancūzijos, Mr. Wiggles – JAV, Suomijos šokėjas – Bboy Focus, Bboy Yan iš Rusijos ir Bboy James iš Olandijos. Renginio tikslas – populiarinti gatvės šokius tarp jaunimo kaip aktyvų, sveikų ir sportišką laisvalaikio praleidimo būdą, tobulinti šokėjų techniką, skatinti kūrybiškumą.

Renginys prasidėjo kai nerimstantį šurmulį pertraukė garsus renginio vedėjo šūksnis: „ Stand up“, kuris privertė visus atsistoti ir įsijausti į vos už kelių minučių prasidėsiančias kovas. MC Trix pradėjęs savo programą išjudino visą minią ir galiausiai paragino renginio pasižiūrėti atėjusias merginas užlipti ant scenos. Gausus jų būrys, tikrąja to žodžio prasme, drebino Forum Palace areną. Ekspresyvaus vedėjo sukurta renginio įžanga leido atsipalaiduoti ir įsigyventi į gatvės šokio ritmą. Viso renginio metu susirinkusieji galėjo nemokamai mėgautis karšta Nescafe kava.

Netrukus prasidėjo šokio pasirodymai. Šokėjų technika, kūrybiškumas ir charizma nukėlė Forum Palace rūmus į Holivudo filmuose vaizduojamas gatvės šokių kovų arenas. Renginys sugebėjo išlaikyti susirinkusiųjų šokio mylėtojų dėmesį iki pat paskutinės minutės. Žiūrovai ne tik intensyviai sekė kovas ir palaikė savo favoritus, bet ir judėjo šokio ritmu. Visoje arenoje galėjai stebėti šokančius jaunus žmones. Situacija puikiai iliustravo energingojo MC Trix ištarta frazė: „Nesitikėkite būti vakarėlyje su manimi ir nešokti.“

Hip Hop ir Bboying grupėse kovas pradėjo 8 komandos po tris šokėjus, varžėsi „trys prieš tris“ kovose. House ir Popping kategorijose atlikėjai varžėsi vienas prieš vieną. Į pusfinalį pateko keturios šokėjų komandos bei atitinkamai keturi atlikėjai iš kiekvienos šokio kategorijos. Tarptautinis šokių konkursas „Vilnius Street Battle with Nescafe“ vienijo skirtingas šalis, rases. Turnyre dalyvavo šokėjai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos, Baltarusijos ir Austrijos.

Šokėjų komanda iš Lietuvos „Ghetto Beast“ kovoje dėl trečiosios vietos Hip Hop šokio kategorijoje parodė puikius sugebėjimus, kūrybiškumą, ryžtą ir išplėšė pergalę iš Rusijos komandos „Rise Crew“ rankų.

Finalinį šokio kovų etapą pradėjo įspūdingi teisėjų pasirodymai. Lemtinguose šokių mūšiuose komandos kovėsi dvejuose raunduose. Šokėjai neleido nei akimirkai atitraukti nuo jų akių, o pasirodymai alsavo azartu. Komisija su lyg vedėjo skaičiavimu iškeldama rankas į vieną ar kitą besivaržančiųjų pusę išrinkdavo kovų nugalėtojus.

Hip Hop kategorijoje žiūrovų susižavėjimą ir komisijos pripažinimą pelnė šokėjų komanda iš Didžiosios Britanijos „Prototype“, Bboying kategorijos laimėtojais tapo „Hunters 1“ iš Baltarusijos. House ir Popping kategorijose nugalėtojais buvo pripžinti svečiai iš Didžiosios Britanijos – JO L ir Dickson. Turnyro laimėtojai pasidalino 4000 eurų prizinį fondą.

„Vilnius Street Battle with NESCAFÉ“ šokių kovos pateisino renginio tikslus. Pasibaigus renginiui žiūrovai vis dar gyveno gatvės šokio ritme, negailėjo komplimentų ir sveikinimų šokėjams.
 

Temos: 2 Nescafe Krantas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt