Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU Kauno humanitarinis fakultetas šventė kultūros vadybos dieną

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 14 d. Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete buvo minima kultūros vadybos studijų programos dešimties metų sukaktis. Šventę organizavo trečio kurso kultū...

Gruodžio 14 d. Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete buvo minima kultūros vadybos studijų programos dešimties metų sukaktis. Šventę organizavo trečio kurso kultūros vadybos studentai.

Pirmoji renginio dalis buvo skirta abiturientams. Gausus būrys moksleivių iš įvairių Kauno mokyklų turėjo progą „paragauti“ kultūros vadybininko duonos kūrybinių dirbtuvių bei paskaitų su VU KHF dėstytojomis prof. V. Jurėniene ir doc. A. Urboniene metu, pasivaikščioti po žilą senovę menančius fakulteto rūsius ir pabendrauti su kultūros vadybos studentais. Vėliau renginys persikėlė į prof. V. Gronskio auditoriją, kur styginių kvarteto garsais vėlyvą popietę buvo pradėtas iškilmingas Filosofijos ir kultūros studijų katedros posėdis. Jo metu gražių žodžių negailėjo nei fakulteto šeimininkai, nei renginio svečiai. Susirinkusiuosius sveikino VU KHF dekanas prof. S. Gudas, prodekanė prof. L. Ulvydienė, buvęs ilgametis dekanas doc. A. Šalčius, katedrų vedėjai bei absolventai. Sulaukta linkėjimų ir iš užsienio - video sveikinimų pagalba labų dienų iš įvairių Europos kampelių fakultetui atsiuntė kultūros vadybos studentai, šiuo metu dalyvaujantys Erasmus programoje, bei šią specialybę jau baigusios studentės iš Tokijo.

Renginį organizavusius kultūros vadybos trečiakursius labiausiai džiugino šventėje apsilankę ankstesnių laidų absolventai, kurie turėjo progą prisiminti studijų laikus, pasidalinti patirtimi su būsimais kultūros vadybininkais, pabendrauti su dėstytojais, bei kartu pašėlti linksmoje kultūrinėje programoje. Joje skambėjo muzika ir šokiai – grojo ir dainavo G. Bielskytė ir L. Žilinskas, savo sugebėjimus demonstravo šokių grupė „Inferno Dance“, vyko nuotaikingi komandiniai žaidimai bei kitos atrakcijos, kupinos netikėtumų ir gerų įspūdžių. Renginį vainikavo visų laikų VU KHF kultūros vadybininkams skirta kūrybinė akcija „Išsitaškymas“, kurios metu rankomis buvo nutapytas VU Kauno humanitarinio fakulteto kultūros vadybos specialybės simbolis – „Kultūriukas“.

www.khf.vu.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt