Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU KHF nugriaudėjo pilna studentiškų linksmybių šventė

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikriausiai visi žinote, lapkričio 17-oji - studentų diena. Nežinote? Na negali būti! Juk kiekvienas būsimas, esamas ir buvęs studentas privalo tai žinoti. Daugelis studentų bendruomenių visame pasaulyje švenčia Tarptautinę studentų dieną. Juk studentai - žmonės, mokantys švęsti patį gyvenimą, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas taip pat nėra išimtis.

Tikriausiai visi žinote, lapkričio 17-oji - studentų diena. Nežinote? Na negali būti! Juk kiekvienas būsimas, esamas ir buvęs studentas privalo tai žinoti. Daugelis studentų bendruomenių visame pasaulyje švenčia Tarptautinę studentų dieną. Juk studentai - žmonės, mokantys švęsti patį gyvenimą, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas taip pat nėra išimtis.

„STUDENTAS STUDENTUI - STUDENTAS!" - po šiuo intriguojančiu šūkiu slėpėsi tarptautinės studentų dienos proga kultūros vadybos pirmakursių ir Studentų atstovybės surengta šventė, kurios tikslas - suvienyti studentus, mokėti ne tik studijuoti, bet ir švęsti šiuos nuostabius jaunystės metus.

Šventė prasidėjo nuo seminarų. Ne, ne tik negalvokite, kad jie nuobodūs! Universitetą, tokia svarbia proga, aplankė garsūs ir daug pasiekę jo absolventai ir iškilūs žmonės, jie dalinosi mintimis bei patirtimi jaunam žmogui svarbiais klausimais. Lektorius prof. habil. dr. G. Jankauskas skaitė labai naudingą paskaitą apie filmų įtaka jaunam žmogui, doc. dr. G. Sereikienė dėstė gero viešo kalbėjimo subtilybes, UAB ,,Acme Baltija'' direktorius P. Paršeliūnas pasakojo savo sėkmės istoriją, Vilniaus universiteto absolventas T. Žirgulis mokė į gyvenimą pažvelgti kitu kampu. Šiais seminarais liko sužavėti visi klausytojai. Kad iš seminarų išėję studentai nesušaltų žvarbią dieną, buvo dalinama sriuba.

Šventės dalyvius savo apsilankymu pagerbė ir Kauno miesto vicemeras Vytautas Vasilenko, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto prodekanė doc. dr. Loreta Ulvydienė, taip pat visų gerbiama ir mylima dėstytoja doc. dr. Virginija Jurėnienė ir universiteto studentų atstovybės prezidentė Gintarė Lazdinytė. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto choras Veni Gaudere iškilmingai sugiedojo Studentų himną bei džiugino svečius savo lietuvišku ir jaunatvišku choro dainų repertuaru.

Po visų sveikinimų šventės dalyvius pasitiko LiMSA vykdoma akcija „Pūsk burbulus, o ne dūmus", kiekvienas norintysis galėjo pasimatuoti CO2 kiekį savo plaučiuose. Linksmai nusiteikę šventės dalyviai galėjo pasidaryti atminimo nuotrauką su Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto simboliu pelėdžiuku. Norintys aktyvios veiklos galėjo rinktis profesionalias šokių pamokas arba žaidimus. Šios veiklos sritys pasirodė daug kam įdomios ir linksmos tuo labiau, kad azartiškai žaidžiant buvo galima laimėti vertingų prizų.

Žmonėms, kurie į viską žvelgia iš praktinės pusės, šventės rengėjai galėjo pasiūlyti rūbų mainus, kuriuos organizavo Manodrabužiai.lt. Tikrai vertingas ir produktyvias šokių pamokas pravedė Šokių akademijos lektoriai, sutraukę minias jaunuolių, kurie galbūt pirmą kartą išdrįso pasimokyti profesionalių šokių žingsnelių. Ieškantys šiek tiek pasyvesnio laisvalaikio galėjo dalyvauti Tado Vidmanto filmukų peržiūroje ar akustiniame koncerte, kuriame koncertavo Lietuvą savo kūrybos dainomis džiuginantys jaunuoliai: Juozapas Liaugaudas, Rokas Baškys, Džiugas Karoblis ir daugelis kitų. Na, o aštrių pojūčių mėgėjams rengėjai siūlė sugrįžti į senus laikus ir pažiūrėti inscenizuotą siaubo filmą „Baubas". Čia žiūrovus pasitiko ir kvietė užsukti išradingai persirengę entuziastai. Gera akustika, patalpos, kuriose vyko filmo peržiūra, puošyba pranoko net ir didžiausius žiūrovų lūkesčius. Visos šventės metu dalyviai galėjo sušilti prie puodelio arbatos, stabtelėti ir pabendrauti vieni su kitais draugiškoje studentų apsuptyje.

Įdomios veiklos, aštrūs įspūdžiai ir geros nuotaikos bei paslaugumo nestokojantys rengėjai sukūrė šventei labai jaukią atmosferą. Šią dieną renginio dalyviai rado sau įdomias veiklos sritis, praplėtė akiratį ar tiesiog linksminosi. Svarbiausia, kad visi skirstėsi laimingi ir besišypsantys. Tokia ir buvo studentui studento rengtos šventės esmė - sužinoti, pamatyti, išgirsti, pajausti ir linksmintis! Laukiame jūsų ir kitais metais Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt