Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyksta sportinės žūklės pasaulio čempionatas (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiomis dienomis vyksta pasaulio žūklės čempionatas. Be abejo, nors ir nublanksta krepšinio fone, čempionate dalyvauja ir Lietuva.

Šiomis dienomis vyksta pasaulio žūklės čempionatas. Be abejo, nors ir nublanksta krepšinio fone, čempionate dalyvauja ir Lietuva. Šiais metai šis čempionatas organizuojamas Italijoje, Po upėje.

Šiuo metų žuklės pasaulio čempionatai vyksta dvidešimt penkiose skirtingose žuklės disciplinose, kaip žuklė gėlame vandenyje (ežerai,upės…), taip ir sūriame (jūroje). Žuklė plūdine meškere – vyrai, moterys, jaunimas iki keturiolikos metu, jaunimas iki aštuoniolikos metu, iki dvidešimt dviejų metų, veteranai, neįgalieji, karpių gaudymas, dugninė (feeder) meškerė, spiningavimas – nuo kranto, iš valčių, basų gaudymas, upėtakių gaudymas; muselinė žūklė; žūklė jūroje nuo kranto; iš valčių ir t.t. Tai yra pasaulio čempionato programa apima praktiškai visas žūkles šakas.

Kas keturis penkis metus pasaulio čempionatas vykdomas vienu metu, vienoje šalyje, vyksta grandiozinis renginys, taip pat kaip olimpinės žaidynes. Kitu laiku – įvairių žūklės disciplinų varžybos vyksta įvairiu laiku, skirtingose šalyse. Šiemetinis žūklės sporto pasaulio čempionatas sutraukė penkiasdešimt šešių šalių sportininkus iš visų penkių žemynų, pvz. Italijos delegacijoje yra virš dviejų šimtų penkiasdešimt sportininkų. Lietuva šiame čempionate atstovauja tik trys žūklės sporto disciplinos– spiningautojai, karpininkai ir plūdines žūklės mėgėjai (vyrai). Lieka tik palinkėti Lietuvos sportinės žūklės federacijos vadovams pasirūpinti ir kitų žūklės būdų skatinimu ir palaikymu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt