Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Šapranauskas: „Blondinė - gyvenimo būdas arba diagnozė“

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio vakarą į Klaipėdos renginių salę „Vakaris" rinkosi juodojo humoro mėgėjai. Jų tą vakarą buvo tiek daug, jog neliko nė vienos sėdimos vietos, o labiausiai humoro ištroškę pasiryžo ir pastovėti.

Penktadienio vakarą į Klaipėdos renginių salę „Vakaris" rinkosi juodojo humoro mėgėjai. Jų tą vakarą buvo tiek daug, jog neliko nė vienos sėdimos vietos, o labiausiai humoro ištroškę pasiryžo ir pastovėti. Visi su nekantrumu laukė aktoriaus, TV laidų vedėjo bei humoristo - Vytauto Šapranausko, kuris ištaręs pirmąją frazę: „Truputį vėluojam, bet nebijokit, baigsim laiku" privertė kvatotis gerbėjų minią.

Humoristas žodžio, o ir labai šmaikštaus žodžio, kišenėje neieškojo. Sakydamas, kad Klaipėdos publika - pati geriausia, o moterys - gražiausios, pradėjo savo vakarą kiek nustebindamas visus. Jis uždainavo. Pirmoji daina „Keitės ir miestai, ir veidai" buvo skirta tiems, kam virš 50 metų. Moterims bei merginoms dovanojo D. Dolskio dainą „Lietuvaitė". Anot V. Šapranausko, tai buvo gražioji koncerto dalis. Po jos prasidėjo tai, ko visi laukė - juodasis humoras.

Anekdotų temos pačios įvairiausios: apie gyvūnus, vyro ir moters santykius, vaikų ir tėvų pokalbius apie gyvenimą... Publika, pradžioje linksmai šyptelėjusi, po truputį vis drąsiau reiškė savo emocijas. Baigdamas pirmąją koncerto dalį, humoristas uždainavo gerai žinomą dainą „Anzelmutė" ir paskelbė pertraukėlę.

Po jos grįžusi minia išgirdo šmaikščias istorijas apie blondines. Nenorėdamas įžeisti salėje sėdinčių šviesiaplaukių merginų ir moterų, aktorius iš karto pasakė, kad blondinė - tai gyvenimo būdas arba diagnozė. Vytautas Šapranauskas suprato, ko reikia publikai. Vos tik išgirdę šiuos anekdotus, žiūrovai juokėsi net iki ašarų. Todėl aktorius jų negailėjo. Galima sakyti, kad visą antrąją vakaro dalį jis ir skyrė posakiams, anekdotams apie blondines.

Koncertą pradėjęs dainomis humoristas jomis ir užbaigė juoku skambantį vakarą Klaipėdoje. Pristatė dainą, kurią dainuoja tik jis - „Žmonės paprasti". O dainuoti jam padėjo visi žiūrovai, išgirdę legendinę S. Povilaičio dainą „Švieski man vėl". Publika negalėjo nustoti ploti. Humoristas nebūtų tikras humoristas, jeigu nemokėtų pasijuokti ir iš savęs: „Kai išeisiu į pensiją, mėnesį sėdėsiu supamajame krėsle. O ką veiksiu po mėnesio? O tada pradėsiu suptis." Atidavęs savo energiją, šilumą bei gerą nuotaiką klaipėdiečiams, Vytautas Šapranauskas atsisveikino su uostamiesčio publika.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt