Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„X Faktoriaus“ užkulisiai: ką dalyviai galvoja prieš lipdami į sceną?

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą laukiant jau penktojo garsiojo „X Faktoriaus“ finalo užkulisiuose buvo įvairių nuotaikų: vieni ramiai laukė savo pasirodymų įsikniaubę į mobiliuosius telefonus,...

Sekmadienio vakarą laukiant jau penktojo garsiojo „X Faktoriaus“ finalo užkulisiuose buvo įvairių nuotaikų: vieni ramiai laukė savo pasirodymų įsikniaubę į mobiliuosius telefonus, kiti bėgiojo ir tvarkėsi paskutinius aprangos ar šukuosenos akcentus.

Sauliaus Prūsaičio vadovaujamos grupės „4 Roses“ narė Eglė tikino, jog prieš pasirodymą jaučiasi gerai, nors ir neslepia, jog jaudinasi: „Kiekvieną kartą išeidamas į tiesioginį eterį stengiesi atiduoti visa save. Dovanosime šį vakarą daug meilės, šilumos“. O ir kažko tikėtis iš šio vakaro nesiryžo: „Bus kaip bus. Visada viskas labai greitai keičiasi ir negali niekada nuspėti kaip tau bus“.

Grupės „RSP“ narys Dominykas teigė, jog jokio jaudulio nejaučia, nebent tokį „kad susimausiu arba ne, bet stengiuosi apie tai negalvoti, nes jeigu galvosi, tai tikrai taip ir bus“. Jam pritarė ir „Roxy 5“ merginos, kurios, nors ir jautėsi puikiai neslėpė kiekvieną kartą išeidamos į sceną jaučiančios nerimą.

Ugnė, viena iš Sauliaus Urbonavičiaus – Samo mokinių, apie savo pasirodymą sakė, jog „Bjelles ir Peru“ daina „Broluži“ jai ypač artima asmeniškai: „Turiu draugę, kuri yra kariškė ir ji labai nori į Afganistaną, o aš jos nenoriu paleist. Bijau apsiverkti iš tikrųjų, bet jeigu ir verksiu tai bus natūralu ir nesuvaidinta.“ Patriotišką dainą atlikdama Sausio 13 – osios vakarą dainininkė teigė, jog norėtų, kad pagarba būtų atiduodama ne tik keturiolikai žuvusiu žmonių, bet visiems, kurie nepabūgo ir beginkliais būdami gynė savo tėvynę. :Reikia visus paminėti, nes jie visi stovėjo tenai“.

Na, o merginų numylėtinis Martynas, vienintelis likęs Vytauto Šapranausko komandoje, teigė, jog jaudinasi turėdamas pradėti šį vakarą: „Gali pavykti labai stipriai arba gali ir nepavykti, o nusiteikęs esu, kad pavyks“. Vaikinas tikino, jog stengsis, jog jo daina paliestų kiekvieną, „kuris visa tai išgyveno ar pajautė, buvo tame kare“.

Eglė Užkuraitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt