TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ž. Savickas: „Geriausia yra viena ranka iškėlus rąstą, kita - atsigerti giros!“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį Alytaus miesto dainų slėnyje vykusio Lietuvos galiūnų čempionato II-ojo etapo metu stipriausiems Lietuvos ir vieniems stipriausių pasaulio galiūnams iššūkį metė paprasti renginio žiūrovai. Jie su stipriausiu planetos žmogumi Žydrūnu Savicku ir kitais galiūnais susirungė specialioje „Tauro giros“ rungtyje, kur varžėsi virvės traukimo ir giros gėrimo varžybose.

Šį savaitgalį Alytaus miesto dainų slėnyje vykusio Lietuvos galiūnų čempionato II-ojo etapo metu stipriausiems Lietuvos ir vieniems stipriausių pasaulio galiūnams iššūkį metė paprasti renginio žiūrovai. Jie su stipriausiu planetos žmogumi Žydrūnu Savicku ir kitais galiūnais susirungė specialioje „Tauro giros“ rungtyje, kur varžėsi virvės traukimo ir giros gėrimo varžybose.

Žiūrovų ir galiūnų varžybos prasidėjo virvės traukimo rungtimi. 4 galiūnai stojo į kovą su 10-ia renginio žiūrovų, kurių tarpe buvo ir viena dailiosios lyties atstovė. Nepaisant skeptiško kitų žiūrovų požiūrio ir pačių virvės traukimo dalyvių abejonių, jie pakankamai lengvai net du kartus iš eilės nutempė galiūnus ir laimėjo virvės traukimo rungtį.

Virvę traukti pasiųsta jaunoji galiūnų gvardija teisinosi nuovargiu po varžybų, tačiau draugiškai sveikino besidžiaugiančius žiūrovus su pergale. Supratę, kad teks gelbėti galiūnų autoritetą antroje „Tauro giros" rungtyje buvo mesta sunkioji galiūnų artilerija: Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas ir kiti galiūnai griebė giros bokalus.

Galiūnų taktika pasiteisino ir seni vilkai įveikė ambicingą žiūrovų komandą. Greičiausiai „Tauro giros" bokalą ištuštino (vos per 6 sek.) ir rungtį laimėjo Vidas Blekaitis. Jis tapo ir oficialiųjų varžybų etapo nugalėtoju. Laimėjęs ir „Tauro giros" gėrimo rungtyje, V. Blekaitis džiaugėsi ne ką mažiau nei nugalėjęs oficialiose varžybose.

„Šiaip, anksčiau neesu bandęs gerti giros greičiui, bet turiu nemažą skranduką ir ten labai daug telpa, o ir burnelė nemaža, tai ir išgėriau pakankamai greitai. Girą gerti vis tik lengviau nei rąstą kelti, be to, skani gira, dar galėčiau išgerti", – juokėsi giros rungties nugalėtojas V. Blekaitis.

Stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas Ž. Savickas giros gėrimo rungtyje nusileidęs ne tik V. Blekaičiui, bet ir keliems žiūrovams, tvirtino, kad jam girą labiausiai patinka gerti pamažu. Be to, jis pateikė savo pasiūlymą kaip girą gerti yra geriausia.

„Girą geriu dažnai, ypatingai tokią skanią girą. Be to, vasara gira yra geriausias gėrimas. Buvo įdomu išbandyti jėgas tokiose varžybose, aišku, skaniau girą gerti ne taip greitai, pasimėgauti ja. Jeigu nori greitai išgerti girą, tai irgi sunku kaip ir rąstą kelti, bet geriausia, manau, yra iškėlus rąstą atsigerti giros!", – tvirtino Ž. Savickas.

„Tauro giros" virvės traukimo ir giros gėrimo rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti „Tauro giros" bokalais bei gira. Anot „Tauro" atstovų, tai tikrai ne paskutinė staigmena galiūnų renginio dalyviams ir žiūrovams. Ateityje planuojama taip pat organizuoti panašius renginius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt