Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žaidimo apžvalga: „Need for Speed Most Wanted“

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vos įsijungus žaidimą iškart esi pasodinamas prie prabangaus automobilio vairo. Vaizdai gražūs, grafika miela akiai, nors to ir buvo galima tikėtis. Juk keli paskutiniai šios...

Vos įsijungus žaidimą iškart esi pasodinamas prie prabangaus automobilio vairo. Vaizdai gražūs, grafika miela akiai, nors to ir buvo galima tikėtis. Juk keli paskutiniai šios Need for Speed (sutrumpintai - NFS) serijos žaidimai taip pat nesiskundė blogu vaizdu. Valdymas, nelabai skiriasi nuo ankstesnių NFS žaidimų. Tačiau kameros vaizdo galimybės šiame žaidime tik dvi – iš užpakalio, arba nuo automobilio priekio, tad paties automobilio iš vidaus pamatyti nepasiseks.

Prieš kiekvienas lenktynes yra įžanginiai filmukai, o jais Criterion vis primena, jog tai ne stimuliatoriaus žanro žaidimas, o arkada. Tai galima suprasti, kai pamatai skraidančius ar viesulu besisukančius policijos automobilius. Aišku, pirmiausia mintis – gal ta pokštas ar įsivėlusi žaidimo klaida, tačiau eigoje pamatai, jog tokios įžangos pasikartoja laikas nuo laiko ir viskas taip ir turi būti.

Vienas dalykas, dėl kurio iškart norisi stipriai pagirti žaidimo kūrėjus – tai muzikos parinkimas. Muzikos rasite įvairios pagal savo skonį, pradedant roku, baigiant elektronine muzika. Yra net tokių grandų kaip The Who perdirbta daina Baba O‘Riley (Alan Wilkis Remix). Visų dainų pasiklausyti bei jų sąrašą galite rasti čia. Gali būti, jog iš šio sąrašo keletui dainų atsiras vietos ir Jūsų muzikos grotuve.

Taip pat labai nustebino automobilių įvairovė. Buvo galima tikėtis žaidime rasti visus geriausius naujus automobilius, tad nenuostabu, jog  buvo panaudoti ir Lamborghini Aventador bei McLaren MP4-12C. Visgi, pamačius prie kelio stovint Ariel Atom V8, iš nuostabus teko sustoti vidury lenktynių pažiūrėti, ar akys nemeluoja. Vėliau užtikti Tesla Roadster bei 1975-ųjų metų gamybos Porsche 911 Turbo (930) giliai širdyje uždėjo didelį pliusą Criterion Games komandai.

Žaidimo siužeto linija ganėtinai silpna. Jūs norite tapti labiausiai ieškomas (Most Wanted), todėl turite įveikti 10 konkurentų, kurie šiuo metu yra labiausiai ieškomi. Aišku, negalėsite viso dešimtuko įveikti iškart. Turite išsikovoti ieškomojo vardą rinkdami greičio taškus (žaidime – Speed Points). Šiuos taškus galite surinkti kuo didesniu greičiu lėkdami pro greičio matuoklius, daužydami reklaminius skydelius (angl. billboard), sėkmingai pabėgdami nuo policijos arba daryti užduotis. Su kiekviena sėkmingai įveikta užduotimi esate apdovanojamas 12000 SP (Speed Points) bei patobulinimais savo automobiliui, tačiau reikia pastebėti, kad šie patobulinimai galioja tik tam automobiliui, su kuriuo įvykdėte užduotį, tad, norėdami patobulinti kitą automobilį, turėsite vykdyti jam priskirtas užduotis.

Sėkmingai įveikę užduotį gausite tai užduočiai priklausančius patobulinimus savo automobiliui. Šie atnaujinimai Jūsų automobiliui dar kartą galės patobulėti ir pagerinti savo charakteristikas, pereidami į PRO lygmenį. Tam, kad pasiekti automobilio detalių PRO lygmenį, turėsite įvykdyti kiekvienai detalei priskirtą mini užduotį. Pavyzdžiui, lengvo tipo pakabai pereiti į PRO lygmenį reikės, kad šokinėdami nuo tramplinų ore išbūtumėte 60 sekundžių bendro laiko.

Surinkę pakankamai Speed Points galėsite lenktyniauti su esamais Most Wanted sąrašo nariais. Juos įveikę turėsite dar vieną mažytę užduotį – sudaužyti priešininko automobilį taip perimdami jį į savo rankas. Taip galėsite gauti geriausius žaidimo automobilius.

Visgi, žaidimo smagumas yra tas, kad net nevykdydami jokių misijų, o tiesiog besilinksmindami miesto gatvėse, gaunate Speed Points kaip mažą apdovanojimą, kurį galite išleisti bandydami iškovoti naujus automobilius, tad nėra jokių įsipareigojimų, o galite tiesiog smagiai lėkti miesto gatvėmis, kvailioti, o už tai net savotiškai padėkos. Argi ne puiku?

Žaidimas Multiplayer (angl. daugelio žaidėjų) režimu labai įtraukiantis. Jame galite rungtyniauti su draugais, kuris iš Jūsų pasieks didesnį greitį prie greičio matuoklio ar nuskris toliausią atstumą sudaužęs reklaminį skydą. Taip pat reikia nepamiršti lenktynių suteikiamo džiaugsmo lenktyniaujant su draugais.

Žaidimas, nors ir turi silpnų vietų, tačiau tikrai sulauks daug žaidėjų. Stipriosios pusės nustelbia silpnąsias, todėl Need for Speed: Most Wanted prikaustys Jus prie kėdės ar sofos ne vienai valandai pasigrožėti nuostabiais automobiliais, pasiklausyti jų keliamo variklių gausmo bei įvairios muzikos garso takelių.

Apžvalgą parengė GameDeaL.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt