Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žąsis“ sudrebino Šiaulius (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiauliuose šeštadienį buvo karšta. Čia su daug garso ir šviesų buvo pristatytas naujasis SEL albumas „Žąsis“.

Šiauliai šeštadienį virto „Sel“ naujojo  albumo „Žąsis“ koncertų pristatymo įkarščio sūkuriu. Atlikėjas šį savaitgalį turėjo intensyvų grafiką.  Kovo 4 dieną grįžęs iš Panevėžio „Cido“ arenos, aistras kaitino Saulės mieste, o po poros savaičių jis pasirodys ir Kaune.  Be to, gerbėjai, nespėję įsigyti bilietų arba negalėję dalyvauti Šiaulių arenoje, turėjo puikią galimybę jį išvysi naktiniame klube „Martinis“.

Šiaulių arena koncerto metu buvo sausakimša. Gerbėjai būriavosi ne tik pagrindinėje salėje, bet ir tribūnose. „Visada svajojau rengti tokius įspūdingus šou, kokius sau gali leisti daug uždirbančios pasaulio žvaigždės – geras garsas, įspūdingas apšvietimas, didžiuliai ekranai, tūkstančiai gerbėjų“, – praėjusiais metais pasakojo E.Dragūnas, o  būtent dabar, jo svajonės pildosi. Įspūdingos vaizdo projekcijos, transliuojančios konkrečios dainos dvasią, lazeriai, šokėjų pasirodymai dar labiau prikaustė žiūrovų dėmesį.

„O jūs pabandykit atsipalaiduot, nekreipdami dėmesio į antrąsias puses, tetas, mamas, “ – ragino E.Dragūnas.

Beveik tris valandas trukusio koncerto metu buvo jaučiamas stiprus ryšys tarp gerbėjų minios ir „Sel“ lyderio. Fanai tapo svarbia pasirodymo dalimi, nes skandalingasis dainininkas, reikalaudamas dėmesio iš publikos, skatino iškelti rankas, „padaryti“ šviesą, tiesiog atsipalaiduoti ir šėlti. „Nejaugi jums taip sunku iš kišenių išsitraukti telefonus ir sukurti šviesą?“, – teiravosi jis. O kiėk vėliau įkaitusią ir šėlstančią gerbėjų minią Egidijus Dragūnas laistė vandeniu.

Atlikėjas paminėjo ir žmones, kurie prisidėjo prie jo muzikos. E.Dragūnas pasakojo graudžią istoriją apie draugą saksafonistą, kurio talentą primena tik daina „Sweet ateitis“, apie manekenę Aistę, kuri įkūnyta dainoje „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“. „Įdomu, ką Mia dabar veikia?“, – klausė vokalistas atlikdamas dainą „Muzika“.

Pasirodymas vertas geriausio įvertinimo, todėl  nepatogumai, tokie kaip žmonių spūstys, ilgas laukimas prie bilietų kasų ir rūbinių, atpirko su kaupu. Pakalbintas „Sel“ gerbėjas iš Telšių pasakojo, kad šis naujojo „Sel“ albumo pasirodymas kokybe nesulyginamas su gruodžio 18 dieną Klaipėdoje vykusiu koncertu: „Šiandieninį koncertą galėčiau kartoti vėl ir vėl“. Lieka tik spėlioti, ko galima tikėtis iš tolimesnių atlikėjo pasirodymų...

VIDEO: Sel koncertas Šiauliai 2011 kovo 5.mp4
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt