Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomų Lietuvos žmonių nuomonė apie „Mados Infekciją“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienuoliktosios „Mados Infekcijos“ atidarymo vakarą į Šiuolaikinio Meno Centrą susirinko lietuviškojo elito gausa – čia buvo galima išvysti Ingą Paksaitę, stilistus Kęstutį Rimdžių ir Mantą Petruškevičių, buvusią TV laidų vedėją Agnę Jagelavičiūtę, atlikėją Mią, TV serialų prodiuserį Rolandą Skaisgirį, daugybę kitų žinomų žmonių. Štai jų atsiliepimai apie „Mados Infekcijos“ atidarymą.

Vienuoliktosios „Mados Infekcijos“ atidarymo vakarą į Šiuolaikinio Meno Centrą susirinko lietuviškojo elito gausa – čia aplink podiumą sėdinčius išvysti buvo galima Ingą Paksaitę, stilistus Kęstutį Rimdžių ir Mantą Petruškevičių, buvusią TV laidų vedėją Agnę Jagelavičiūtę, atlikėją Mią, TV serialų prodiuserį Rolandą Skaisgirį, dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų, grupės „Happyendless“ lyderį Saulių Prūsaitį bei daugybę kitų Lietuvos padangėje tviskančių žvaigždžių. Kokie jų atsiliepimai apie „Mados Infekcijos“ atidarymo vakarą?

Agnė Jagelavičiūtė (po Grosser Heinrich ir Jurgitos Januškevičiūtės–Žiugždienės kolekcijų pristatymo): Vokiečių kolekcija „Mados Infekcijai“ man pasirodė šiek tiek per daug „dėvima“. Iki šiol neapsisprendžiu, kaip vertinti „Mados Infekciją“ – ar kaip „dėvimų“ drabužių, ar kaip konceptualios mados šou. Vis dėlto esu linkusi sakyti, kad tai – labiau konceptualios mados renginys. Mane nustebino Žiugždienės kolekcija – paprastai ji būdavo labai melancholiška ir konkrečiai mano charakteriui nepriimtina, tačiau šįsyk jos pasirodymas buvo vau. Tiek patys drabužiai, jų kirpimas, tiek pristatymas. Manau, didžiąją dalį jos pristatytų drabužių vilkėčiau pati.

Rolandas Skaisgirys (po Grosser Heinrich ir Jurgitos Januškevičiūtės–Žiugždienės kolekcijų pristatymo): Sakyti teisybę? Aš nemačiau gero sukirpimo (juokiasi). Iš tikrųjų man nebuvo įdomu. Man nepatiko abiejų kolekcijų pristatymo metu skambėjusi muzika. Bet pirmą kolekciją (Grosser Heinrich - aut. past.) bent jau buvo įdomu žiūrėti, nes viskas, kas trumpa, palieka didesnį įspūdį ir tai jau yra gerai. Antra kolekcija buvo žiauriai nuobodi, žiauriai per ilga, nors man žiauriai patinka pilka spalva, bet... Ne, aš nenorėčiau, kad mano moteris taip rengtųsi.

Aleksandras Pogrebnojus (po Grosser Heinrich ir Jurgitos Januškevičiūtės–Žiugždienės kolekcijų pristatymo): Manau, kad šių kolekcijų nieks neprisimins... Man nepaliko jokio įspūdžio. Negalėčiau jų palyginti, nes jau pamiršau jas. Ko tikiuosi iš „Mados Infekcijos“? Na, manau, kad Sandra (Sandra Straukaitė - aut. past.) bus gerai, o šiaip… Jei per visą renginį bus trys ar keturios geros kolekcijos, bus labai gerai.

Saulius Prūsaitis, grupės „Happyendless“ lyderis: Vienos kolekcijos paliko didesnį, kitos – mažesnį įspūdį. Negalėčiau pasakyti, kas konkrečiai labiausiai patiko, nes kiekvienoje kolekcijoje buvo „kažkas“. Bet tokios kolekcijos, kuri patiktų nuo pradžių iki galo, nemačiau. Labiausiai noriu pamatyti savo draugės Agnės Kuzmickaitės kolekciją, o šiaip, kiekviena moteris rastų ką išsirinkti iš šiandien matytų drabužių.

Mia, dainininkė: Manau, „Mados Infekcija“ – puikus renginys. Šiandien pamačiau didelę kostiumų įvairovę, labiausiai man patiko Lauros Dailidėnienės kurti drabužiai. Tiesiog fantastika! Pati mąstau apie galimybę ką nors įsigyti iš jos kolekcijos. Kiti irgi gražiai pasirodė – man patiko kone visų kolekcijų spalvinė gama, į daug ką buvo įdomu pažiūrėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt