Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 skaitymo suolelių – dešimčiai aktyviausių Lietuvos vietovių

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Švęsdama savo veiklos dešimtmetį leidykla VšĮ „Terra Publica“ dešimčiai Lietuvos savivaldybių nusprendė padovanoti skaitymo suoliukus.

Švęsdama savo veiklos dešimtmetį leidykla VšĮ „Terra Publica“ dešimčiai Lietuvos savivaldybių nusprendė padovanoti skaitymo suoliukus. Stilingi suoliukai su užrašu „Skaitymo suolelis“ už gerą turizmo infrastruktūrą, kalbos, knygos ir skaitymo puoselėjimą, kultūros paveldo saugojimą iškeliaus į dešimtį atrinktų vietovių. Pirmasis suolelis už sugebėjimą mažus dalykus paversti dideliais, už puikų darbą turizmo srityjeišgražėjusį miesto centrą ir meilę knygai jau pasiekė Birštoną, kiti iškeliavo į Trakus, Kauno rajoną bei Jurbarką.

Leidyklos atstovai, įteikdami suolelius, linkėjo savivaldybėms surasti pačias geriausias vietas jiems – ar jaukią medžių paunksmę miesto parke, ar ramų bibliotekos kiemelį. „Norime padrąsinti visuomenę skaityti. Laikas praleistas su knyga praturtina žmones. Tai ne verslo dovana savivaldybių administracijoms, tai mūsų pagarbos ženklas žmonėms, kurie yra neabejingi knygai, krašto istorijai, kultūros paveldo saugojimui ir visiems tiems, kuriems plyta - statybos medžiaga, o ne ginklas“, – sakė VšĮ „Terra Publica“ leidyklos direktorė D.Kandrotienė.

Be jau padovanotų keturių skaitymo suolelių, dar keturi iš jų netrukus iškeliaus į Plungės ir Kretingos rajonų bei Kauno ir Druskininkų miestų savivaldybes. Kam atiteks likusieji du skaitymo suoleliai paaiškės tik metų pabaigoje. Danguolė Kandrotienė pasakojo, kad miestų ir miestelių „atranka“ vyks iki pat spalio mėnesio, kuomet keliaudami po Lietuvą ir įvertinę įvairių šalies miestų turizmo infrastruktūrą bei pasirengimą priimti svečius, leidyklos atstovai atrinks dvi labiausiai skaitymo suolelių nusipelniusias vietoves.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt