Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 25d. 10:59

700 jaunuolių iš visos Lietuvos minėjo jaunimo organizacijos „Darbas“ 10-metį

Lapkričio 23 dieną, šeštadienį, Kėdainiuose vyko jubiliejinis jaunimo organizacijos „Darbas“ (JOD) Visuotinis delegatų suvažiavimas, kurio metu buvo minimas JOD 10 metų...

Lapkričio 23 dieną, šeštadienį, Kėdainiuose vyko jubiliejinis jaunimo organizacijos „Darbas“ (JOD) Visuotinis delegatų suvažiavimas, kurio metu buvo minimas JOD 10 metų gimtadienis ir renkamas naujas organizacijos pirmininkas. Juo vienbalsiai antrai kadencijai išrinktas Benas Cechanavičius.

„Naują organizacijos veiklos dešimtmetį pradėjome su nauju rekordu – tai buvo didžiausias visų laikų suvažiavimas, kuriame dalyvavo neįtikėtinas skaičius organizacijos narių. Mes tik dar kartą įrodėme, kad esame didelė bei vieninga organizacija, kurioje ugdomi politiniai bei visuomeniniai lyderiai”,- kalbėjo JOD pirmininkas B. Cechanavičius.

Pasveikinti susirinkusius organizacijos narius atvyko daug garbingų svečių: LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas, JOD garbės pirmininkai, LR Seimo nariai Vytautas Gapšys ir Viktoras Fiodorovas, Seimo nariai: Valdas Skarbalius, Vilija Filipovičienė, Dangutė Mikutienė, Gediminas Jakavonis, Artūras Paulauskas, Virginija Baltraitienė, Darius Ulickas. Taip pat renginio dalyvius sveikino ir Kėdainių miesto meras Rimantas Diliūnas, JOD garbės pirmininkė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Jaunimo reikalų departamento direktorius Mindaugas Kuliavas, socialinės apsaugos ir darbo ministrės patarėja Vaida Giraitytė, švietimo viceministrė Genoveita Krasauskienė ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka.

Kėdainiuose susirinkus beveik 700 narių iš 42 Lietuvos miestų, vienbalsiai organzacijos vadovu išrinktas B. Cechanavičius. Jis įvardijo ir savo numatomą valdybos komandą, kuri sulaukė delegatų pasitikėjimo: kartu su naujuoju vadovu dirbs vicepirmininkas Vilius Gružauskas, valdybos nariai Vaiga Jarašiūtė, Roneta Bajorinaitė, Karolina Auglytė, Dovilė Ivanauskaitė ir atsakingoji sekretorė Paulina Urbelytė.

Suvažiavimo metu buvo žiūrimas specialiai kurtas JOD dešimtmečio filmas, apdovanojami svarbiausi organizacijos partneriai, už veiklos 10-metį įteikiamos padėkos skyriams. Vakarinėje renginio dalyje vyko nuotaikingi skyrių pasirodymai ir šventinis koncertas.

Jaunimo organizacija „Darbas“ (JOD) susikūrė 2003-aisiais. Organizacija veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių bei vienija virš 3000 narių ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir regionuose. Toks mastas leidžia organizacijai pristatyti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt