Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akcija Ukrainai paremti

Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainoje dar vis tebevyksta masinės protesto akcijos po Ukrainos prezidento V.Janukovyčiaus atsisakymo pasirašyti ES asociacijos sutartį lapkričio gale Vilniuje vykusiame Rytų...

Ukrainoje dar vis tebevyksta masinės protesto akcijos po Ukrainos prezidento V.Janukovyčiaus atsisakymo pasirašyti ES asociacijos sutartį lapkričio gale Vilniuje vykusiame Rytų partnerystės susitikime. Siekdami paremti protestuojančius Ukrainos gyventojus dėl laisvės, demokratijos ir noro žengti kartu su Europos Sąjunga Kauno fotoklubas organizavo akciją ir kvietė visus Kauno bendruomenės fotografus prisijungti. Ji įvyko šeštadienį, gruodžio 14 d., 15 val.  Kaune, Rotušės aikštėje. Susirinko fotografai iš Kauno fotoklubo, Fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus, Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto studentai. Laikydami Lietuvos ir Ukrainos vėliavas, taip pat šūkį „Mи з вами!“, fotografai padarė bendrą nuotrauką.

Prie akcijos prisijungė ir Alytaus fotoklubo fotografai, palaikyti ukrainiečius susirinkę savo miesto aikštėje.

Taip dalis fotografų bendruomenės išreiškė savo pritarimą ukrainiečių siekiams. Bet koks palaikymas jiems yra svarbus. Lygiai taip pat, kaip ir mums, lietuviams, tai buvo svarbu atkuriant Lietuvos nepriklausomybę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt