Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 27d. 15:51

Amerikos bliuzo gerbėjams – Larry Garnerio muzikinė pasaka

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Jau greitai tradicinio Amerikos bliuzo gerbėjai galės išgirsti bliuzo atlikėjo iš Amerikos Larry Garnerio muzikinę pasaką. Renginyje lankysis ir ikrauk.lt reporteriai, kurie mielai pasidalins savo įspūdžiais!

Apšerkšniję mūsų žiemos... balta balta kur dairais...

Bliuzo pasaką mums seka... Larry Garner vakarais!

Vasario 2 d. tradicinio Amerikos bliuzo gerbėjai turės puikią progą išgirsti bliuzo atlikėjo iš Amerikos Larry Garnerio muzikinę pasaką. Su savo grupe šiuo metu po pasaulį keliaujantis muzikantas į Europą ir Lietuvą atvyks po pasirodymo tarptautiniame renginyje „Dubai International Jazz Festival“. Nors šįkart Larry Garnerio apsilankymas Europoje nebus labai ilgas, jis mėgsta groti iki tol neaplankytose vietose, kurių viena yra Lietuva.

Bliuzo muzika vienija ne tik šios muzikos gerbėjus, bet ir muzikantus. Tradicija nebus sulaužyta ir Vilniaus koncerto metu, todėl tą patį vakarą scenoje matysime ir lietuvius muzikantus. Scenoje pirmą kartą pasirodys specialiai šiam renginiui suburtas mūsų bliuzo scenos veteranų projektas „Aleksandr Belkin & Blues Panorama“ su programa „We've Got a Reason for the Blues“.

„Blues panorama“ muzikos gurmanams pažįstamas kaip solidžios, inteligentiškos ir stilingos muzikos kolektyvas, grojantis blues, jazz ir rock’n‘roll stiliumi. Grupę sudaro gerai mūsų šalyje žinomi šių muzikos stilių atlikėjai: Vladimiras Kaplanas – gitaristas, vienas iš ilgiausiai bliuzą grojančių muzikantų Lietuvoje, Eugenijus Mikšys – boso gitara, Arvydas Meška – klavišai, Vitalijus Katyšovas – mušamieji. Šiame projekte „Blues Panorama“ gros su kitu Lietuvos bliuzo veteranu, gitaristu ir vokalistu Aleksandru Belkinu iš grupės „The Road band”.

Aleksandras Belkinas – bliuzo atlikėjas, kurio ginklai scenoje yra vokalas, gitara ir lūpinė armonikėlė. Anksčiau yra muzkavęs grupėje „Hilda Blues Band“. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių, yra išleidęs du solinius albumus „Real Love“ ir „Black Papa“. Jis dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su kitais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, koncertavo su eile užsienio atlikėjų, kurių tarpe Keb' Mo', Studebaker John, Ian Siegal ar Kenny Neal.

Jungtinės pasaulio bliuzo pajėgos, vadovaujamos Larry Garnerio, vasario 2 d. koncertuos Vilniuje, klube „New York“. Koncerte lankysis ir ikrauk.lt reporteriai, tad laukite įspūdžių ir nuotraukų!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt