TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Angelas vienai dienai” įgyvendina vaikų svajones ir keičia jų gyvenimus

Pagrindinis projekto „Angelas vienai dienai“ siekis — užtikrinti vaikų gerovę
Pagrindinis projekto „Angelas vienai dienai“ siekis — užtikrinti vaikų gerovę
Šaltinis: 15min
0
A A

Visuomeninė organizacija „Gelbėkite vaikus“ šiemet pirmą kartą įgyvendino „Lyoness Child and Family Europe” projektą „Angelas vienai dienai“. Dienos centro auklėtiniai gavo...

Visuomeninė organizacija „Gelbėkite vaikus“ šiemet pirmą kartą įgyvendino „Lyoness Child and Family Europe” projektą „Angelas vienai dienai“. Dienos centro auklėtiniai gavo naudingų pamokų ir įspūdžių kupiną dieną, kurie kaip tikisi vaikus globoję angelai, nušvies jų gyvenimus šviesiausiomis spalvomis.

Vilniaus Fabijoniškių ir Lazdynų mikrorajonų vaikus iš socialiai pažeidžiamų šeimų vienijantis dienos centras „Duok ranką“, kartu su tarptautine korporacija „Lyoness”, centro auklėtiniams padovanojo nepamirštamą dienos išvyką į laikinąją sostinę.

„Gelbėkit vaikus“ organizacijoje dirbu jau ne pirmus metus. Kiekvieną dieną ieškau būdų, kurie padėtų vaikams sveikai ir saugiai augti, pažinti ir suprasti save, žmones, pasaulį. Šalia esančių žmonių, kurie noriai dalinasi yra ištiesų nemažai. Tačiau ši diena buvo kitokia. Visos kelionės metu mačiau kaip entuziastingai degė vaikų akys ir kaip godžiai jie sugeria dalinamą gėrį ir žinias, kuriomis ateityje dalinsis su kitais”,  – pasakojo Lina Gedmintienė, VO „Gelbėkit vaikus“ dienos centro „Duok ranką” vadovė.

Trylika 6-17 metų vaikų ir paauglių pirmą kartą keliavo traukiniu, aplankė Kauno zoologijos sodo gyventojus, o projekte dalyvaujančioje Rolandos Markevičiūtės odontologijos klinikoje vaikams buvo pagydyti dantys. Kai kurie iš auklėtinių pas odontologą lankėsi pirmą kartą gyvenime. Vaikai išmoko ne tik taisyklingai prižiūrėti burną ir dantis, odontologai įteikė vaikams atminimo dovanėles – dantų pastas ir dantų šepetėlius. Na, o dienos pabaigoje jų laukė praktiniai užsiėmimai, kaip geriau įsiminti informaciją ir palengvinti mokymąsi.

Pagrindinis projekto „Angelas vienai dienai“ siekis — užtikrinti vaikų gerovę, kurią sukurti padės  UAB „Lyoness Lietuva“ biuro darbuotojų, pirkimo bendruomenės narių, lojalumo partnerių bendradarbiavimo ir pagalbos tinklas. Šis bendradarbiavimo ir pagalbos tinklas skatina bendruomenės narių dialogą per glaudų tarpusavio bendradarbiavimą ir pagalbos suteikimą socialiai pažeidžiamai visuomenės grupei – vaikams.

„Šiuo projektu siekiame plėtoti įmonių socialinę atsakomybę Lietuvoje ir savo narių pavyzdžiu skatinti įmones padėti socialiai pažeidžiamoms grupėms, ypač vaikams. Visas dienos išlaidas, susijusias su šiuo projektu, savanoriškai padengė „Lyoness” bendruomenės nariai ir lojalumo partneriai”, – sako UAB „Lyoness Lietuva“ vadovas Paulius Kibiša.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“

1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas.

„Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.

Apie „Lyoness“

Tarptautinė kompanija „Lyoness“ veikia 33 Europos šalyse, JAV, Kanadoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Katare, Pietų Afrikoje ir Brazilijoje. Neseniai savo veiklą pradėjo ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regionuose (Honkonge, Makao, Australijoje ir Filipinuose). Visame pasaulyje ši kompanija vienija daugiau kaip 3 mln. narių, nuo visų jų pirkinių dalis lėšų tenka Child and Family Europe asociacijai.

 

Išsamesnės informacijos teiraukitės:
VO „Gelbėkit vaikus“ dienos centro „Duok ranką” vadovė
Lina Gedmintienė
Mob. tel. nr.: +370 615 10085
El. paštas: lina.gedmintiene@gelbvaik.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt