Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 4d. 18:04

Antrajame „15min.lt žurnalistų mokyklos“ užsiėmime studentai susitiko su žurnalo „Žmonės“ redaktore Daina Žemaityte ir Martynu Tyla

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Penktadienio popietę 15min.lt redakcijoje Vilniuje vyko antrasis „15min.lt žurnalistų mokyklos“ susitikimas, jo metu susirinkę studentai, besivaišindami „Coffee-Inn“ kava,...

Penktadienio popietę 15min.lt redakcijoje Vilniuje vyko antrasis „15min.lt žurnalistų mokyklos“ susitikimas, jo metu susirinkę studentai, besivaišindami „Coffee-Inn“ kava, bendravo su žurnalo „Žmonės“ redaktore Daina Žemaityte bei kartu su Donatu Montvydu, Sasha Song, Monika Linkyte ir kitais atlikėjais, taip pat muzikos apdovanojimais M.A.M.A. dirbančiu Martynu Tyla.

Keliolika redakcijoje susirinkusių studentų susitikimą pradėjo D.Žemaitytės paskaitoje. Redaktorė studentams pasakojo apie pramogų žiniasklaidą, bulvarą, darbą su žinomais žmonėmis, pramogų žurnalisto amato subtilybes bei skirtumus nuo kitokios krypties žurnalistikos. Redaktorė studentams atnešė daugybę pramoginio pobūdžio užsienietiškų – lenkiškų, britiškų, amerikietiškų – žurnalų, lygino juos su lietuviška analogiška spauda, pasakojo pramoginės žiniasklaidos atsiradimo istoriją, kryptis, tendencijas.

Pramoginė žiniasklaida sudomino studentus – redaktorei šie negailėjo klausimų, noriai vėlėsi į diskusiją.

Antrojo susitikimo metu studetnai bendravo su M.Tyla. Vyras paskaitos metu atstovavo kitai pusei – žinomų žmonių. M.Tyla pasakojo susirinkusiems apie darbo pramogų pasaulyje užkulisius, žinomų žmonių santykius su žurnalistais, skandalus, būdus traukti žiniasklaidos dėmesį. Charizmatiška M.Tylos kalba paliko įspūdį studentams – šie noriai diskutavo, oponavo, klausė visko, kas tik pasirodė įdomu: nuo žiniasklaidos ir žvaigždžių „gaminimo“ iki roko muzikos.

Atsisveikinę su pašnekovais mokyklos studentai sutarė trečiąjį susitikimą rengti jau sausio 25-ąją dieną. Jo metu studentai susitiks su 15min.lt projekto „Pasaulis kišenėje“ redaktoriumi Mykolu Vadišiu bei kviestiniu svečiu.

Iki susitikimo studentai turi paruošti namų darbus – pasirinktinai parašyti straipsnį pramogų tema arba parengti žurnalinį tekstą – įdomaus žmogaus istoriją.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt