Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 22d. 17:07

Apleisti Kauno darželiai – savivaldybė vėl pritrūko pinigų?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Žinoma, pinigų trūksta daug kam, bet mažųjų saugumas – turėtų būti prioritetas, reikia tikėtis, kad vis dėlto netolimoje ateityje padėtis pagerės.

Pasak Kauno miestų švietimo skyriaus atstovų, bent jau laikinosios sostinės mokyklose padėtis, kalbant apie mokinių saugumą, gerėja. Vis rečiau atsitinka nemalonių incidentų. Pastebima, kad padėtis žymiai pagerėjo ypač po to, kai daugelyje mokymo įstaigų buvo sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, dėl to sumažėjo nepageidaujamų asmenų apsilankymų, o ir patys mokiniai elgiasi drausmingiau.

Didžiausia likusi bėda, jog didžioji dalis mokyklų dar neaptvertos tvoromis, nors dėl šios problemos diskutuojama ir jai išspręsti ieškoma lėšų jau ne vienerius metus, tačiau padėtis nelabai keičiasi. Prieš kelerius metus buvo renovuotos mokyklų sporto aikštelės, pakeistos dangos, sumontuoti nauji krepšinio stovai ir įrengtos tinklinės tvoros, bet iki visos mokyklos teritorijos aptvėrimo dar neprieita. Nėra pinigų. 2010 metais buvo vystytas švietimo ministerijos ir vieno tvorų gamintojo projektas „Saugi mokykla“, bet ir po jo kažkokių apčiuopiamų rezultatų nematyti.

Būtų galima pasidžiaugti tuo, kad praktiškai visi darželiai yra aptverti tvora. Deja, tvorų būklė apgailėtina, jos nekeistos greičiausiai dar nuo tarybinių laikų. Sulūžę aptvėrimai ne tik negali apsaugoti nuo nepageidaujamų asmenų patekimo, bet ir kelia pavojų patiems vaikams, kurie bežaisdami gali susižeisti.  Apie estetinį vaizdą daug gero irgi negalima pasakyti, kai darželio išorė primena negyvenamą teritoriją.

Žinoma, pinigų trūksta daug kam, bet mažųjų saugumas – turėtų būti prioritetas, reikia tikėtis, kad vis dėlto netolimoje ateityje padėtis pagerės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt