TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar Lietuvoje paramą gauna tik asocialūs asmenys?

J.Gaulės šeima
J.Gaulės šeima
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Ar Lietuvoje paramą gauna tik asocialūs asmenys? Ar gali sulaukti paramos jauna šeima auginanti du mažamečius vaikus, negaunanti jokių valstybės mokamų pašalpų? Pažiūrėjus...

Ar Lietuvoje paramą gauna tik asocialūs asmenys?

Ar gali sulaukti paramos jauna šeima, auginanti du mažamečius vaikus, negaunanti jokių valstybės mokamų pašalpų? Pažiūrėjus lietuvaičiai moka tik dalinti paramą, tiems kuriems gal jos net nereikia.

Kai kurios asocialios šeimos net nenori dirbti. O kam jiems dirbti? Juk yra gerų žmonių kurie paaukos ir dar valstybė suteiks pašalpas.

Kai kurios asocialios šeimos net nenori dirbti. O kam jiems dirbti? Juk yra gerų žmonių kurie paaukos ir dar valstybė suteiks pašalpas, bet šeimai kuri bando išsilaikyti pati, ateina ir sunkus metas. Nebelieka nieko daugiau kaip eiti prie konteinerių.

Tegu vaikus paima į globos namus ir Lietuvoje dar viena šeima tampa asocialia, kurią galės gerai uždirbantys ponai paremti. O reikia nedaug, mažos finansinės injekcijos, už kurią šeima galėtų susimokėti komunalinius mokesčius ir vaikams valgyti nupirkti. Ir net padėjusiems žmonėms pateikti išlaidų ataskaitą, kur buvo panaudoti pinigai. Ar yra Lietuvoje žmonių kurie gali padėti?

Esam jauna šeima. Su žmona dirbantys, mano atlyginimas 800 lt, žmona šiuo metu motinystės atostogose. Gauna tik 450 lt. Turim finansinių isipareigojimų, kurie atima didžiąją dalį šeimos biudžeto. Mažiausiam vaikui rugsėjį bus 2 metukai. Reikės leisti į darželį. Darželis kas mėnesį kainuos 200 Lt. Turime susikaupusių skolų už komunalines paslaugas. Tėvai mums neturi iš ko padėti. Aš pats esu našlaitis. Žmona turi tik mamą, kuri neturi galimybių mums padėti. Ieškom bet kokios finansinės pagalbos, kad galėtume bent truputį sumažinti tą sunkią naštą, kuri, patikėkit, labai slegia. Nesinori būti išmestiems į gatvę. Padėkit šiam mažam pipirui turėti gerą vaikystę.

P.S. Norintys padėti šiai jaunai šeimai, rašykite justinasgaule@gmail.com

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt