Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar sulauksime permainų Lietuvos studentų sąjungoje?

Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos studentų sąjungoje (LSS) pakvipo pokyčiais. Balandžio 2 d. vyksiančioje neeilinėje konferencijoje bus renkamas naujas LSS prezidentas.

Lietuvos studentų sąjungoje (LSS) pakvipo pokyčiais. Balandžio 2 d. vyksiančioje neeilinėje konferencijoje bus renkamas LSS prezidentas. LSS prezidentu pretenduoja tapti du kandidatai: Dainius Dikšaitis ir Dovydas Kinderys.

Pastaruoju metu neretai girdimas klausimai: Kur yra studentijos jėga? Ar galima pasitikėti nacionaliniais studentų atstovais?. Yra dar vienas svarbus klausimas: Ar imsis kas nors atsakomybės bent pradėti mąstyti kitaip, ir jeigu kas nors išdrįs mąstyti kitaip, ar imsis atsakomybės veikti?.

Rinkiminiu laikotarpiu studentiškame pasaulyje vyrauja įvairių krypčių vėjai. Vienas iš pastarųjų pučia permainų link, t.y. siekia inicijuoti pokyčius nacionaliniame studentų atstovavimo lygmenyje.

Kviečiame Lietuvos studentus ir studentų atstovus Aukštosiose mokyklose susipažinti su kandidato į LSS prezidento pareigas Dovydo Kinderio ir jo suformuotos komandos vizija apie LSS veiklą internetiniame dienoraštyje. Visi lankytojai turi galimybę komentuoti išdėstytas mintis ir idėjas, teikti pasiūlymus ar tiesiog pasidalinti mintimis.

...drąsa mąstyti kitaip.

Studentiškai, Dovydas Kinderys ir mūsų LSS komanda

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt