Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

“Aš, kultūriniai skirtumai ir tolerancija“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų atstovybė (VTDK SA) bei Socialinių mokslų kolegijos studentų klubas (SMK SK) kviečia prisijungti jaunimą prie ES programos „Veiklus jaunimas".

Projekto tikslas – kūrybinės veiklos pagalba ugdyti jaunimo toleranciją, tarpkultūrinį dialogą ir skatinti jaunus žmones visapusiškai dalyvauti šalies visuomeniniame gyvenime. Projektu siekiama atkreipti dėmesį į jaunus žmonės, kurie dėl kultūrinių skirtumų patiria įsitraukimo į visuomeninę veiklą sunkumus.

Gegužės 17 d. organizatoriai kviečia dalyvauti interaktyviuose komandiniuose žaidimuose, per kuriuos SMK SK studentai padės atskleisti visuomenėje vyraujančias problemas susijusias su kultūriniais skirtingumais, tautų bendradarbiavimu ir vieni kitų pažinimu. Bus ieškoma būdų, kurie galėtų pakeisti ar kažkiek prisidėti prie šių problemų sprendimo. „Tik per naujoviškus mokymo ir bendravimo metodus visi kartu galėsime pasidalinti savo nuomone, smagiai praleisti laiką ir gauti nepakartojamos patirties bendraujant įvairiapusiškoje bendruomenėje. Po žaidimų ir diskusijų pakviesime pratęsti pokalbius ir pasivaišinti užkandžiais bei arbata“, - rašoma pranešime. Gegužės 18 d. bus tęsiamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu VTDK SA pakvies visus lavinti savo kūrybiškumą sujungiant meno kryptis ir edukaciją, toleranciją ir tarpkultūrinį dialogą, aktyvų bendravimą ir pilietiškumą. Bus galima išbandyti save keturiose meno kryptyse: fotografijoje, tapyboje, molio lipdyme ir vaidyboje. „Per meną skleisime savo gerąją patirtį ir įgytas žinias bei susiformavusį naują požiūrį į jaunimo betarpišką bendravimą gvildenant visiems aktualias visuomeniškas problemas“,- skelbia renginio organizatoriai . Sesijų metu jie žada daug blyksnių, juoko, šypsenų, neišblėstančių įspūdžių bei smagiai praleistą laiką. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis iki gegužės 14 d. 12 val. siunčiant laišką tema „noriu kurti“ el. paštu smk.sk.vilnius@gmail.com ir nurodant savo vardą, pavardę bei mokyklos pavadinimą. Gegužės 20 d. 18 val. Vilniaus miesto Savivaldybės aikštėje vyks šventinis koncertas VISI PO VIENA SAULE. Jame dalyvaus tautinių šokių ansamblis VAIVA, tautinių šokių kolektyvas SIETUVA, Grigiškių vidurinės mokyklos šokių kolektyvas ŠALTINĖLIS ir jų ANDREIJ RUS, žydų dainų ir šokių ansamblis FAJERLECH, Vilniaus Vladislovo Sirokomlės vidurinės mokyklos lenkų tautinių šokių kolektyvas WILENKA, realybės šou finalistas Deividas Bastys, fakyras MOZĖ, bei BeatBox`eriai  ACES ir JOKUBAS.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt