Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 19d. 15:09

Asociacija JCI Lietuva inauguruos išrinktuosius lyderius

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Sausio 22 d. Šiauliuose įvyks jau tradicija tapęs JCI Lietuva renginys – Prezidentų diena.

Sausio 22 d. Šiauliuose įvyks jau tradicija tapęs JCI Lietuva renginys – Prezidentų diena. Šią dieną tarptautinės organizacijos JCI  Lietuvos skyriaus nariai bei draugai pagerbs narius, kurie buvo išrinkti į JCI Lietuva bei į visų vietinių skyrių Prezidentų postus. Tai inauguracijos į šiuos postus diena.

Šiais metais renginys vyks Šiauliuose, kadangi JCI Lietuva Prezidentu yra išrinktas Gintaras Ignatavičius – vienas vietinės organizacijos JCI Šiauliai narių. Pagal tradiciją JCI Prezidentų diena yra organizuojama tos vietinės organizacijos, kurios narys tampa JCI Lietuva Prezidentu.

Pagrindinis šios dienos įvykis organizacijos nariams yra Neeilinė JCI Lietuva Konferencija, kurios metu Šiauliuose susirinkę visų vietinių skyrių prezidentai su savo nariais aptaria metų einamuosius siekius, tikslus ir metų uždavinius.

Presidentų dienos metu taip pat vyks du seminarai, į kuriuos kviečiami visi norintys:

• „Tikėjimas ir pasitikėjimas per NLP“, kurį ves sertifikuota kognityvios hipnozės ir NLP specialistė Daiva Kriugiškytė, baigusi mokslus Londone;

• „Kuriame savo pardavimų strategiją: pirmieji žingsniai“ Seminarą ves nacionalinio lygio sertifikuotas JCI treneris, „Triple A Baltic“ vadovas, elgsenos treneris Žanas Gongapševas. Jis veda seminarus visoje Europoje.

Trokštančius nuotykių ir adrenalino žmones kviečiame dalyvauti strateginiame miesto žaidime „JCI Prezidentų mūšis“. Tai žaidimas, leidžiantis Jums pasinerti į paslapčių pasaulį Šiaulių mieste, sužinoti apie dar nematytas vietas ir jas aplankyti.

Daugiau informacijos apie mokymus ir strateginį žaidimą bei visos dienos programą galite rasti JCI Šiauliai internetinėje svetainėje www.jcisiauliai.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt