Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 10d. 09:51

Atradimas, pakeitęs dabartį: kompiuteris

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Galima sakyti, kad daug atradimų pakeitė mūsų dabartį, bet didžiausią pokytį padarė kompiuterio ir interneto atsiradimas. Šitoks pokytis gyvenime turėjo didelę įtaką mūsų dabarčiai, kuri daugeliu atžvilgių pagerėjo.

Galima sakyti, kad daug atradimų pakeitė mūsų dabartį, bet didžiausią pokytį padarė kompiuterio ir interneto atsiradimas. Šitoks pokytis gyvenime turėjo didelę įtaką mūsų dabarčiai, kuri daugeliu atžvilgių pagerėjo.

Pirmieji kompiuteriai išrasti XIX a. Kompiuteriai turi daug programų, kurios reikalingos pagerinti žmogaus darbo kokybei. Šiuo metu darbdaviui tai labai didelė paspirtis, kuri teikia daugiau naudos abiem pusėm.

Dažniausiai kompiuteriai būna dviejų rūšių - tai stacionarūs ir nešiojamieji. Daugumai žmonių patogesni būna nešiojamieji, nes jį gali neštis su savimi, kur tik tau reikia. Tada gali reikiamus darbus atlikti bet kokioje vietoje, kur pats esi. Daugumai kompiuteris atstoja pačią paprasčiausią skaičiavimo mašinėlę. Jis sugeba priimti ir perduoti duomenis, teikti skaičiavimų rezultatus. Dažnai jis palengvina net mažiausius darbus.

Dar didesnes galimybes kompiuteriui padeda atverti internetas, be kurio neįsivaizduojamas nė vienas kompiuteris. Internetas praveria žmogui galimybes bendrauti su kitose šalyse gyvenančiais giminaičiais, susipažinti su naujais žmonėmis. Tai labai padeda praplėsti akiratį, išmokti daugiau kitų šalių kalbų. Tai taip kitus sudomina, kad jie nusprendžia anksčiau ar vėliau nuvykti į pasirinktą šalį atostogauti. Kartais žmonės, gyvenantys toje pačioje šalyje, anksčiau buvo nepažįstami, bet jiems puikią progą susipažinti suteikia kompiuteris ir internetas.

Internete yra daugybė visokiausių internetinių puslapių, kurie teikia žmonėms reikiamos informacijos, padeda bendrauti, internetu gali įsigyti reikiamų baldų, rūbų, avalynės ir kitokios produkcijos. Internetas turi ir neigiamų dalykų – tai puslapiai, kurie turėtų būti prieinami tik suaugusiems, bet dažnai būna lengvai prieinami ir nepilnamečiams. Tėvai nori savo vaikus apsaugoti nuo tokių puslapių, bet ne visada jiems tai pasiseka.

Kompiuteris turi labai gerą dalyką, kuriuo naudojasi kiekvienas jaunuolis, tai yra muzikos grotuvas. O dainas parsisiųsti padeda „visagalis“ internetas. Dabartiniame gyvenime jis praverčia visais atvejais. Kiekvienam mokiniui kompiuteris su internetu yra labai reikalingas, nes padeda mokslų srityje. Kiti net internetu pradeda mokytis keliose mokymosi įstaigose, kurios suteikia naujų privilegijų tolesniame jų gyvenime.

Mano nuomone, internetas su kompiuteriu yra puikus derinys mūsų gyvenime. Šis atradimas atvėrė žmogui išorinio pasaulio platybes.

Simona Klaniutė, IIGa,

Kretingos rajono Darbėnų gimnazija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt