Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 28d. 10:37

Atvirumas ir drąsa – kelias jaunuolių palankumui pelnyti (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Buvusios Seimo narės Nijolės Oželytės kalba populiariame interneto tinklalapyje mažiau nei per dvi savaites sulaukė daugiau nei 121 tūkst. peržiūrų ir pelnė pagarbą tarp jaunuolių. Skaitykite kodėl ir kaip...

Sausio 13 dieną, minint 1991 metų įvykius, Vilniuje vyko iškilminga eisena. Po jos visi buvo pakviesti į Seimą, kur iškilmingas kalbas sakė ne vienas svarbus Lietuvos politikos veikėjas. Vis dėlto, tik viena iš kalbų sukėlė tokį didelį atgarsį visoje Lietuvoje – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarės, buvusios Seimo narės Nijolės Oželytės kalba populiariame interneto tinklalapyje mažiau nei per dvi savaites sulaukė daugiau nei 121 tūkst. peržiūrų!

Internete komentatoriai drąsiai giria N.Oželytės atvirumą bei pripažįsta, kad:  „Dabar bent bus ką cituoti rašant lietuvių kalbos egzamino rašinį“. Akivaizdu, kad buvusios seimūnės atvirumas turėjo supykdyti ne vieną politikos veikėją Lietuvoje, bet taip pat moteris neabejotinai pelnė pagarbą tarp jaunuolių.

Manau, ne vienas norėtume tarti „ačiū!“ Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos interneto puslapiui avginfo.lt, kuris ir pasidalino garsiuoju Nijolės Oželytės pasisakymu.

VIDEO: Nijolės Oželytės pasisakymas Sausio 13 osios proga moksleiviams
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt