Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Badu marintai Santai reikia globos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalytei vardu Santa, o pavarde Skeletas, reikia pagalbos. Manau nuotraukos šneka pačios už save.

Kalytei vardu Santa, o pavarde Skeletas, reikia pagalbos. Manau nuotraukos šneka pačios už save.

Sekmadienį (2011-08-21 d.) ši kalytė  buvo atvesta į „Grindą“ savo pačios šeimininkės, jei galima ją taip pavadinti. Pridavimo į mirties namus priežastis - neva įkando dukrai (net įdrėskimo, kai prašėme, negalėjo parodyti). Tiek „Grindos“, tiek LGGD savanoriams, kurie apžiūrėjo jos dantukus, kalytė atrodė labai draugiška, meili, vizgino uodegėlę ir net nebuvo panaši į tokią, kuri galėtų rodyti agresiją, o ir jei galėtų, tai neturėtų jėgų, nes turbūt visi mato, ką nuotraukos byloja pačios už save. Šunytė visiškai badu išsekinta, nemaitinta neaišku kiek laiko. Kankinė Santa, po ilgų kankinimo mėnesių, galų gale buvo atvesta numirti į „Grindą“ apšmeižta  dar ir nebūtais dalykais. Kai moteriai buvo papriekaištauta dėl gyvūno kankinimo, tai ji sugebėjo pasakyti tik tiek: „Toks šuo, stafordšyro mišrūnas, ir turi taip atrodyti". Sveikos psichikos žmogui toks pasakymas nesuprantamas, bet...

Gyvybės vagonėlių savanoriai po dviejų dienų perėmė Santą iš „Grindos“, nes ten ji nesulaukusi medikų pagalbos būtų mirusi taip ir nesupratusi, kad dvikojis padaras gali būti geras, gailestingas ir mylintis. Negalima buvo jai, išsekusiai, taikyti to biurokratinio 14 d. karantino termino, nes jo pabaigos ji būtų nesulaukusi.

Kalytė šiuo metu yra klinikos stacionare, tačiau jos visi organai ir skrandis yra taip susitraukę, jog ją reikia maitinti kas valandą ar dvi, labai labai mažomis porcijomis, o klinika sekmadieniais dirba tik iki 14 val. Vagonėliai iki 16 val., taigi ir tai ne išeitis. Aišku, namų aplinka padėtų irgi greičiau atsistatyti ant kojų, jai darytas parvo virusas buvo neigiamas. Šiandien gavome žinią iš veterinarės, jog kalytė tikrai išgyvens, tik reikia ją atmaitinti kokybišku maistu.

Todėl ieškome globėjo, kuris nedirbtų ir kalytei galėtų paduoti maistą kuo dažniau. Naktimis keltis ir šerti nereikia. Gal ir kas dvi valandas ne taip svarbu, tačiau i kuo daugiau dalių išskaidytas maistas, tuo geriau organizmas pasisavina. Maistu padėsime pasirūpinti, taigi jei neturite lėšų - ne bėda.

Kalytė yra labai draugiška, uodegos vizginimas lygiai toks pat svarbus kaip ir kvėpavimas. Mėgina laižyti veidą ir rankas. Visada nori būti šalia žmogaus. Supranta, kad ištraukta iš mirties nagų.

Prašome susisiekti, jei galvojate, jog kaip nors galėtumėte padėti. 868335411 Ela.

Labai, labai ačiū visiems, kurie nenusisuks nuo Santos liūdnos istorijos, kurie jos priežiūrą klinikoje parems lėšomis (apie 200 lt.). Aukodami lėšas paskirtyje nurodykite : išsekusiai Santai

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT 047300010002464463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22

AČIŪ LABAI, VISIEMS, KURIE TIKI, KURIE KENČIA KARTU, KURIE MYLI.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt