Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsiuose į šulinį įkrito šuo, gal jis jūsų? (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Loriu pavadintas šunelis šiuo metu yra benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos teritorijoje esančiuose gyvybės vagonėliuose, čia jis laukia atsirandant savo šeimininkų.

Lorio atsiradimo gyvybės vagonėlyje istorija vingiuota. Gegužės 19-osios vakarą jis – jaunas, sveikas, su antkakliu (tikriausiai turi šeimininkus) – Balsiuose, Austėjos gatvėje įkrito į 3 metrų gylio neuždengto vandentiekio šulinį ir ten praleido visą naktį bei pusę kitos dienos (kaip jam turėjo būti baisu ir skaudėti snukutį, nes, kaip vėliau paaiškėjo, ant jo jis nukrito).

Buvo skambinta gaisrininkams, nes vietiniai gyventojai neapsiėmė jo traukti iš šulinio, bet gaisrininkai pasakė, kad važiuos tik tada, jei juos iškvies „Grinda“, o ne pavieniai asmenys. Taigi buvo iškviesta „Grinda“, kuri šunelį pati ištraukė ir išsivežė. „Grindoje“ šunelis gavo registracijos numerį 592. Apžiūrėjus vizualiai šis jaunas nelaimėlis kritimo metu išsimušė priekinius dantis (kraujavo snukučio vidus), apsibrozdino snukutį ir susimušė vieną kojytę, nes šlubuoja.

Šunelis į vagonėlį buvo pervestas dėl to, kad jam reikia intensyvaus gydymo ir todėl, kad „Grindos“ narve jis  drebėjo iš išgąsčio ir baimės. Labai tikimės, kad atsiras tikrieji šeimininkai, jei neatsiras – bus dovanojamas. Susijusią naujieną apie šį šunelį rasite čia.

Daugiau Lorio nuotraukų pamatysite čia.

Pavadintas Loriu šunelis šiuo metu yra Vilniuje L. Giros 131, benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos teritorijoje esančiuose gyvybės vagonėliuose.

Skambinkite tel. nr. 8 606 50618.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt