Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 11:58

„Bernelių užeigos“ klientams palikti rašteliai kelia nesusipratimus PAPILDYTA lapkričio 10 d. 11:56 val.

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kaune, Baltų pr. 81 esančiame rastorane „Bernelių užeiga" patiekale radau plauką. Kepsį grąžinau padavėjai. Jokios reakcijos į tai nesulaukiau. Neišgirdau nei atsiprašymo, nei to, kaip bus su mano vakariene - bus grąžinti pinigai ar pasiūlytas naujas patiekalas.

Kaune, Baltų pr. 81 esančiame rastorane „Bernelių užeiga" patiekale radau plauką. Kepsnį grąžinau padavėjai. Jokios reakcijos į tai nesulaukiau. Neišgirdau nei atsiprašymo, nei to, kaip bus su mano vakariene - bus grąžinti pinigai ar pasiūlytas naujas patiekalas.

Paprašiau pakviesti administratorę, kuri, atėjusi po gero pusvalandžio, kreivai besišypsodama pasakė, jog gausiu naują patiekalą. Taip ir buvo. Pavakarieniavęs prie sąskaitos gavau lapuką su komentru „Žmonės, turintys daug trūkumų, pirmiausia juos mato kituose. Jūsų „Bernelių užeiga“. Tas komentaras tinka daugumai mūsų, bet ji visai „neskaniai" žiūrisi nutikus tokiam įvykiui.

Velniai nematė to plauko, juk pasitaiko visko... Tačiau padavėjos nekultūringumas ir netaktiškumas gerokai sugadino vakaro nuotaiką.

Ikrauk.lt kreipųsis šios „Bernelių užeigos“ reklamos vadybininkę Eglę paaiškėjo, kad tokie rašteliai - viso labo siekis priversti klientus nusišypsoti. „Pati esu idėjos autorė ir galiu pasakyti, kad tokias korteles dalijame kiekvienam pas mus užsukusiam klientui. Vienoje jos pusėje - pasiūlymas tapti mūsų draugu „feisbuke“, o kitoje - viena iš 50-ties specialiai parinktų minčių, galinčių sudominti ir pamaloninti klientą. Labai apmaudu dėl tokio nesusipratimo. Viliuosi, kad padavėja, aptarnavusi klientą, būtent šį raštelį jam perdavė atsitiktinai. Be abejonės, šiame kontekste toks užrašas gali būti suprastas nekaip, priimtas asmeniškai, todėl tučtuojau pasistengsiu, kad visos kortelės su galimai dviprasmiškomis žinutėmis būtų nebedalijamos. Labai norėtume atsiprašyti kliento ir asmeniškai prisipažįstu jaučianti didelį nepatogumą jo atžvilgiu, todėl jei tik tai pakeltų kliento nuotaiką, mielai pavaišintume jį pietumis“, - situaciją komentavo Eglė.

PAPILDYMAS (lapkričio 10 d. 11:56 val.) Į ikrauk.lt redakciją velei kreipėsi skaitytojas, pranešęs naujieną apie „Bernelių užeigą“, norėdamas pakomentuoti vėlesnį bendravimą su kavinės darbuotojais. „Noriu patikslinti, kad nesusipratimo esmė buvo nekultūringas aptarnavimas ir padavėjos nekompetentigumas sprendžiant problemą, o ne raštelio turinys, kuris kitoje situacijoje būtų suprastas visai kitaip. Noriu pranešti, kad apie nesusipratimą sužinojusi restoranų tinko „Bernelių užeiga" rinkodarininkė Eglė tuoj pat su manimi susisiekė. Pokalbio metu iškarto sulaukiau nuoširdaus atsiprašymo ir pasiūlymo pasinaudoti 50 lt vertės „Bernelių užeigos" kuponu. Kadangi nesiekiu iš tokios situacijos išpešti asmeninės naudos, materialinės kompensacijos atsisakiau. Taip pat neįvardijau konkrečios padavėjos, kuri nemandagiai elgėsi. Ji pati puikiai supras savo klaidas ir padarys tinkamas išvadas. Juk gyvename ir mokomės iš klaidų. Po nuoširdaus ir atviro pokalbio su rinkodarininke nepasitenkinimas atslūgo, o aš likau labai geros nuomonės apie žmones, kurie rūpinasi restorano įvaizdžiu. Gaila, kad būtent tie žmonės atsiprašinėja už kolegų padarytas klaidas...“ - rašė redakcijai skaitytojas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt