Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birštone jaunimui buvo atsakyta į klausimus apie savanorystę sporte

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį penktadienį jaunimas rinkosi į viešą paskaitą jaunimui apie savanorystę sporte „Artėjant krepšinio čempionatui“, kur galėjo pabendrauti su pranešėjais, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Gegužės 20-ąją jaunimas rinkosi į sanatorijos „Versmė“ konferencijų salę, kur buvo organizuojama vieša paskaita jaunimui apie savanorystę sporte „Artėjant krepšinio čempionatui“. Ši paskaita – tai vienas iš daugelio renginių, kurie vyko įgyvendinant projektą „Europos jaunimo savaitė Kauno regione“.

Susirinkusiuosius pasveikino Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Vida Gadliauskienė. Mero pavaduotojas pasidžiaugė iniciatyva skatinti jaunus žmones užsiimti savanoryste ir teigė, kad Birštone gyventojai taip pat aktyviai savo noru dalyvauja organizuojamuose kurorto tvarkymo darbuose, nei vienais metais nelieka abejingi savo krašto gerovei.

Paskaitą vedė „Sporto savanorių sąjungos“ pirmininkas Mykolas Krasnickas ir „Eurobasket 2011“ savanorių grupės vadovas Arnas Marcinkus. „Sporto savanorių sąjunga“ – tai nuo 2005 m. egzistuojanti visuomeninė ne pelno siekianti organizacija, kurios nariai savanorišku principu dirba sporto ir kituose renginiuose. Sąjungos pirmininkas plačiau aptarė savanorystės sąvoką, jos svarbą tiek organizuojant sporto renginius, tiek užsiimant daugelio kitų sričių veikla, pristatė organizaciją. Jis pabrėžė, jog šie metai yra savanoriškos veiklos metai, todėl šiemet itin aktualu kalbėti apie savanorišką veiklą ir skatinti jos populiarumą šalyje.

„Eurobasket 2011“ savanorių grupės vadovas Arnas Marcinkus kalbėjo apie pasiruošimą artėjančiam Europos krepšinio čempionatui. Jis pabrėžė, kad paskelbus atranką, kurios metu renkami savanoriai šiam renginiui, buvo sulaukta daugiau nei 6000 asmenų anketų iš 63 pasaulio šalių.  Deja, galimybę savanoriauti gaus tik trečdalis – turintys daugiausiai motyvacijos, patirties, reikiamų žinių ir įgūdžių.

Paskaitos pabaigoje susirinkusieji galėjo pabendrauti su pranešėjais, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Aistės Radvilavičiūtės tekstas ir nuotraukos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt