Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 27d. 13:37

Biržuose įsižiebė 1500 žvakučių (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Biržuose ketvirtadienio vakarą įsižiebė lygiai 1500 žvakučių. Toks skaičius buvo pasirinktas ne atsitiktinai, mat būtent toks skaičius žmonių Lietuvoje per metus palieka šį gyvenimą savo noru...

Biržuose saulėtą ketvirtadienio vakarą įsižiebė lygiai 1500 žvakučių. Toks skaičius buvo pasirinktas ne atsitiktinai, mat būtent toks skaičius žmonių Lietuvoje per metus palieka šį gyvenimą savo noru... O ir vieta pasirinkta žvakutėms uždegti yra išties ypatinga. Mat žvakės buvo degamos Juliaus Janonio aikštėje, kuris pats būdamas viso labo 21 metų savo noru pasirinko mirtį ant traukinio bėgių.

Tokį paminėjimą suorganizavo LNK kūrybinė grupė, vykdydama projekta „Aš myliu Lietuvą“, komanda su savimi atsivežė keletą dėžių žvakių ir daugybę žiebtuvėlių bei degtukų dėžučių. Po trumpo pristatymo, kas tuojau įvyks, visi šie įrankiai buvo išdalyti Biržų krašto žmonėms ir visi it vienas ėjo uždegti, kas simboliškai, po vieną, o kas ir keletą žvakučių.

Tuomet, kai jau visos žvakutės plėvesavo savo auksine šviesa, projekto dalyviai pristatė esamą padėtį Lietuvoje ir paragino visus išlikti stipriais, nebijoti kalbėti prispaudus bėdai. Taip pat susirinkusieji buvo paraginti neužmiršti aplink esančių kitų žmonių, už kurių šypsenų dažnai gali slėptis tokie gyvenimo sunkumai, kurie galėtų stumtelti savižudybės link. Anot organizatorių, kiekvienam derėtų pralaužti šaltumo ir pasyvumo ledus bei pasidomėti apie tai, kas dedasi jų gyvenimuose.

O jei jautiesi prislėgtas, ir manai, kad aplink nėra nieko, kas galėtų Tau padėti ar bent išklausyti, visuomet gali kreiptis į specialistus, kuriems esi svarbus. Juos pasiekti galima nemokamu pagalbos numeriu 8 800 60700 (suaugusiems) ir 8 800 28888 (jaunimui).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt