Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Britų rašytojas Mike Gayle prieš vykdamas į knygų mugę „googlino“ apie Lietuvą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį parodų rūmai Litexpo „lūžo“ nuo lankytojų gausos. Vieni lankytojai traukė į parodą pasidomėti naujomis knygomis, kiti – įsigyti jų.

Šeštadienį parodų rūmai Litexpo „lūžo“ nuo lankytojų gausos. Vieni lankytojai traukė į parodą pasidomėti naujomis knygomis, kiti – įsigyti jų. Lankytojai buvo kviečiami ne tik apžiūrėti daugumos leidyklų pasiūlymus, jie turėjo galimybę dalyvauti ir garsių rašytojų knygų pristatymuose. Vienas iš susitikimų buvo su garsių romanų, tokių kaip „Trūksta tik tavęs“ ir „Vakarienė dviese“ autoriumi, britų rašytoju Mike‘u Gayle‘u.

Rašytojas nuoširdžiai dalijosi savo įspūdžiais nuo pat pirmojo romano išleidimo iki dabar ir drąsiai teigė, kad jis neketina sustoti rašyti ir toliau. Paklaustas, ar yra kažkas bendro tarp jo paties ir knygų herojų, Mike‘as atsakė: „Mano romanuose yra dalis manęs, bet visada stengiuosi viską išgalvoti, nes manau, kad tai kiekvieno rašytojo pareiga.“

Taip pat rašytojas pasakojo apie juokingus nutikimus ir gerbėjų laiškus, kuriuose ne tik giriamos jo knygos, bet ir prašoma padėti išspręsti poroje kilusius sunkumus. Ypač įsimintinas rašytojui buvo laiškas, kurį parašė viena italė. Savo laiške mergina klausė, ar rašytojas pažįsta tokių vaikinų, kurie aprašomi jo knygoje ir ar negalėtų jos su jais supažindinti. Taip pat savo laiške ji pridėjo ir savo nuotrauką. „O mergina buvo visai miela“, – įspūdžiais dalijosi autorius, – „Bet visi mano personažai išgalvoti, todėl gaila, kad negalėjau padėti šiai merginai“.

Rašytojas taip pat prisipažino, kad prieš atvykdamas į šią knygų mugę jis nieko nežinojo apie Lietuvą ir nebuvo sutikęs nei vieno lietuvio. „Na, gal ir buvau sutikęs, bet aš nežinojau, kad jis lietuvis. Tačiau, kai gavau pasiūlymą atvykti čia, nusprendžiau informacijos apie Lietuvą paieškoti „Googleir sužinoti, kas tai per šalis. Tačiau pamatęs, kokios šaltos čia žiemos, daugiau nebenorėjau nieko žinoti“, – juokavo autorius ir pasižadėjo atvykti čia vasarą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mugė
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt