Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 7d. 12:08

„Briusly“ baras apgaudinėja savo klientus?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Penktadienio vakarą ne itin maloniai nustebino „Briusly" baras Vilniuje, į kurį daugiau niekada neisiu. Praeitą savaitę teko pietauti „Briusly". Išėjęs parūkyti pamačiau didžiulį anonsinį plaktą į eilinį vakarėlį. Plakate buvo aiškiai pasakyta, kad vakaras yra atviras visiems, tereikia pasakyti kodinę frazę - „Aš myliu Liuse Liu".

Praėjusio penktadienio vakarą ne itin maloniai nustebino „Briusly" baras Vilniuje, į kurį daugiau niekada neisiu. Praeitą savaitę teko pietauti „Briusly". Išėjęs parūkyti pamačiau didžiulį anonsinį plaktą į eilinį vakarėlį. Plakate buvo aiškiai pasakyta, kad vakaras yra atviras visiems, tereikia pasakyti kodinę frazę - „Aš myliu Liuse Liu".

Penktadienį žygiuodamas Islandijos gatve nusprendžiau užsukti pas Liusę. „Briusly" apsauginiams mano ištartas slaptažodis „Aš myliu Liuse Liu" didelio įspūdžio nepadarė - jie pareikalavo 10 litų už įėjimą. Pradėjau ilgai ir nuobodžiai aiškinti apie anonsinį plakatą, apie principus ir tai, kad negražu apgaudinėti savo klientus.

Iš patirties žinodamas, jog dauguma apsauginių yra savotiški vaikinai, su kuriai geriau nesileisti į diskusijas, paprašiau pakviesti administratorių. Atskubėjo jaunuolis, prisistatęs Karoliu (spėju, kad tai yra „Briusly" vadovas Karolis Šlikas, kurį tiekėjai viešai kaltina neatsiskaitymais). Visaip išsisukinėdamas Karolis pradėjo aiškinti, jog jokio plakato nebuvo. Po to pripažino, kad buvo, tačiau jis nieko nežino apie „atvirą vakarą". Galiausiai pamatęs išsiplėtusius Karolio akių vyzdžius supratau, jog ir su jo nėra apie ką kalbėti.

Būčiau mielai sumokėjęs Liusei 10 litų. Būčiau sumokėjęs ir daugiau, tačiau susidūręs su „Briusly" Karolio melu, nusprendžiau apie visą šią istoriją pranešti gerosios valios žmonėms. Teko girdėti daug panašių istorijų kuomet barai išdūrinėja savo klientus, teko ir pačiam likti išdurtam. Tačiau tikrai nesitikėjau, kad taip idiotiškai gali elgtis baras, kuris save pozicionuoja kaip „ypatingą vietą".

Linkiu nepatekti į panašią situaciją, į kokią aš patekau norėdamas apsilankyti „Briusly".

P.S. Penktadienį visgi sumokėjau 10 litų ir patekau pas Liusę. Tačiau ieškojau ne jos, o Karolio. Klaikiai knietėjo paklausti, kodėl jis apgaudinėja savo klientus. Deja, Karolis jau buvo išmovęs namo. Nieko nepešęs taip pat patraukiau namų link.

P.P.S. Grįžęs namo dar kartą įsitikinau savo tiesa. Nuėjęs į renginio anonsinį puslapį „Facebook'e" pamačiau tai, ką ilgai bandžiau paaiškinti „Briusly" darbuotojams - sakinuką apie visiems atvirą įėjimą (nuotrauką prisegu).

Ikrauk.lt redakcija keliskart mėgino susisiekti su „Briusly“ atstovais jų internetiniame tinklalapyje nurodytu telefonu. Į skambučius atsiliepę klubo darbuotojai nepanoro komentuoti situacijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt