Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brolis žudo brolį? Kaip tai galėjo nutikti? Šios mintys skamba lietuvių sukurtoje kompozicijoje Ukrainai

Klipo, palaikančio Ukrainą, fragmentas. Kompozitorius Modestas Jukna. Vaizdais apipavidalino režisūros studentas Jonas Gricius.
Youtube.com stopkadras / Klipo, palaikančio Ukrainą, fragmentas. Kompozitorius Modestas Jukna. Vaizdais apipavidalino režisūros studentas Jonas Gricius.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

„Broli, broli! Tu gyvas?“ – nerimastingai skambėjo balsas ekrane. „Kaip tai galėjo nutikti? Brolis žudo brolį?“ – girdėjau šiuos žodžius, žiūrėdamas vaizdus iš tragedijos Ukrainoje.

Persmelkti skausmo paprastų žmonių veidai, tokių kaip aš ar tu, o akyse vis dar rusena viltis. 

Mes visi trokštame to paties: gyventi laisvai, turėti žmogiškas sąlygas ir teises į visavertį gyvenimą. Bet nutinka ir taip, kai žmogus turi kovoti dėl galimybės išlikti, dėl tesės į savo ir savo vaikų gyvybę, dėl orumo, dėl vilties į šviesesnį rytojų. Tai verčia susimąstyti, kiek mumyse liko to tikro žmogiškumo, jei tokie dalykai vyksta civilizuotame pasaulyje?

Įvykiai Ukrainoje sukrėtė ne vieną pasaulio gyventoją.  Neaplenkė ir Joniškio krašto žmonių. Ši tragedija labai sujaudino ir du kūrėjus joniškiečius. Taip gimė kūrinys „People first“. Kompozitorius Modestas Jukna. Vaizdais apipavidalino režisūros studentas Jonas Gricius.

VIDEO: Vaizdo klipas Ukrainai

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt