Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būsimus Alytaus kolegijos studentus pasitiko vasariška stovykla

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 23 – 25 dienomis Alytaus kolegijos būsimi pirmakursiai buvo pakviesti dalyvauti tradicinėje, Alytaus kolegijos studentų atstovybės (AKSA) septintus metus iš eilės organizuojamoje, fuksų stovykloje. Šiais metais Makniūnuose paskutinėmis vasariškomis dienomis džiaugėsi per penkiasdešimt jaunuolių.

Rugpjūčio 23 – 25 dienomis Alytaus kolegijos būsimi pirmakursiai buvo pakviesti dalyvauti tradicinėje, Alytaus kolegijos studentų atstovybės (AKSA) septintus metus iš eilės organizuojamoje, fuksų stovykloje. Šiais metais Makniūnuose paskutinėmis vasariškomis dienomis džiaugėsi per penkiasdešimt jaunuolių.

Tradiciškai stovyklos organizatoriai atvykusiuosius suskirstė į komandas, kurios visas tris dienas varžėsi tarpusavyje tam, kad pelnytų geriausios komandos vardą. Populiarėjant inžinerinių krypčių specialybėms, komandoms buvo skirti pavadinimai susiję su įvairiais įrankiais: „Pjūklai“ (vadovas Rimantas Packevičius), „Plaktukai“ (vadovas Dainius Kasperavičius), „Oblių“ komandai vadovavo Evaldas Tocionis, „Montiruotes“ į pergalę vedė Deividas Plauska, „Replės“ (vadovas Ramūnas Maščinskas) bei „Dildės“ (vadovas Evaldas Palevičius).

Pirmakursių stovyklą atidarė Alytaus kolegijos Direktorės pavaduotojas strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijus Cesiulis, AKSA laikinasis prezidentas Kernius Visockas pristatė atstovybės veiklą bei trumpai papasakojo kas nuliukų laukia stovykloje. O stovykloje tikrai nebuvo kada nuobodžiauti, kadangi studentų atstovai buvo parengę daugybę susipažinimo žaidimų, kurių metu būsimi studentai galėjo susipažinti vieni su kitais bei papildyti savo draugų gretas naujais. Stovyklos dalyviams labai pasisekė – visos trys dienos buvo lydimos karštos vasaros saulės, todėl šiais metais rungčių su vandeniu tikrai netrūko! Komandos turėjo įveikti daugiau kaip dvidešimt užduočių: žaisti tinklinį vandeniu užpildytais balionais, vėliau juos sugauti taip, kad balionas nesusprogtų, lenktyniauti pripučiamais čiužiniais ežere, stovyklos naujovė – virvės traukimas vandenyje! Stovykloje taip pat virė įnirtingos kiaušinių kovos, specialių AKSA lobių paieškos, komandos savo originalumą demonstravo dalyvaudamos madų šou, ruošiant padėkos prizus savo komandos vadovams. Madų šou rungtyje originaliausia komanda buvo „Replės“, užspaudę kitus dalyvius ir pavergę komisijos širdis originalia apranga bei drąsiai pademonstravę populiarios grupės parodiją. Vakarais stovyklautojai galėjo atsipūsti dalyvaudami karaokė, supažinti su studentiškomis rungtimis, o paskutines savo jėgas buvo kviečiami atiduoti šokių aikštelėje.

Šiek tiek atsipūsti ir susikaupti leido įvairūs susitikimai su Alytaus kolegijos direktore Danute Remeikiene, administracijos atstovais, AB „Citadele“ banko Alytaus filialo valdytoju Algirdu Beitnaru bei Verslo finansavimo vadybininku Gediminu Dundziu, AMES (American English School) atstovėmis, kurių pagalba būsimi pirmakursiai galėjo pasitikrinti savo anglų kalbos žinių lygį, kelių eismo taisykles padėjo prisiminti LAS (Lietuvos automobilininkų sąjnga) atstovai.

Paskutiniąją stovyklos dieną komandų vadovai nusprendė, jog aktyviausi bei draugiškiausi būsimieji pirmakursiai buvo Justina Klevinskaitė ir Robertas Valuckas, jie apdovanoti specialiais studentų atstovybės prizais. Geriausia 2011 metų pirmakursių stovyklos komanda tapo ir ir atstovybės prizai atiteko „Montiruotėms“, lyderių pozicijas atidavę, tačiau nepraradę geros nuotaikos antrais liko „Pjūklų“ komanda, neaštrios „Dildės“ liko trečiosios. Šioms trims komandoms Alytaus kolegijos studentų atstovybė paskyrė savo prizą – tai nemokamus kvietimus į studentiškus renginius visus šiuos metus!

Alytaus kolegijos studentų atstovybė dėkoja Dariui Minsevičiui bei Jūratei Marčiulaitienei už reportažą, nepamirštantiems mūsų AK SA Alumni nariams prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo, informaciniams draugams: atstovybe.lt, Alytaus portalui alytausgidas.lt, „Alytaus naujienoms“, visiems prisidėjusiems prie to, kad pirmakursių stovykla įvyktų: Alytaus kolegijai, Alytaus miesto savivaldybei, „Citadele“ bankui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt