TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Caritas“ prieš šventes kviečia padėti senoliams

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant didžiosioms metų šventėms, daugelis vis dažniau susimąstome, kaip praleidome praėjusius metus. Ar jie buvo prasmingi, ar dalinomės gėriu su kitais? „Lietuvos Caritas“...

Artėjant didžiosioms metų šventėms, daugelis vis dažniau susimąstome, kaip praleidome praėjusius metus. Ar jie buvo prasmingi, ar dalinomės gėriu su kitais? „Lietuvos Caritas“ Slaugos ir globos namuose skyriaus darbuotojai ir savanoriai kviečia visus prieš Kalėdas susiburti ir kartu atlikti dar vieną gerą darbą – sudalyvauti „Praktinio gerumo dienoje“.

Gruodžio 13 dieną, ketvirtadienį kiekvienas yra kviečiamas tapti savanoriu vienai dienai. Renginio tikslas – padėti projekto globojamiems seneliams pasiruošti šventėms: savanoriai padės namų ruošoje, pasidalins šventine nuotaika, įkvėps žmonėms tikėjimo ir vilties.

„Praktinio gerumos dienos“ prieš didžiąsias metų šventes organizuojamos jau penktus metus. Dauguma jos dalyvių – studentai, vyresniųjų klasių moksleiviai. Renginio organizatoriai pažymi, kad amžiaus skirtumas tarp savanorių ir lankomųjų skatina kartų kontaktą, padeda aktyviau kovoti su senų ir vienišų bendruomenės narių socialine izoliacija ir atskirtimi.

Savanorių organizatoriai lauks 9 valandą Jakšto g. 4, Kaune. Dalyviai registruotis ir informacijos teirautis gali telefonu 8 683 18181 ir elektroniniu paštu lc.slauga@gmail.com .

„Lietuvos Caritas“ Slaugos ir globos namuose skyrius savo veikla siekia sutelkti bendruomenę savanoriškai pagalbai seniems, vienišiems ir sergantiems žmonėms. Kiekvienais metais vien tik Kauno mieste įvairiapusė pagalba suteikiama beveik dviems šimtams vyresnio amžiaus sergantiems asmenims ar jų šeimos nariams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt