Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 17d. 20:00

„Civitta. Kodas: verslas žaliems“ pasibaigė

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Pasibaigė moksleivių mokymų ciklas-konkursas „Civitta. Kodas: Verslas Žaliems“. Gruodžio 11 d. dalyviai paskutinį kartą rinkosi į Vilniaus ISM universitetą, kur jų laukė paskutinis išbandymas.

Pasibaigė moksleivių mokymų ciklas-konkursas „Civitta. Kodas: Verslas Žaliems“. Gruodžio 11 d. dalyviai paskutinį kartą rinkosi į Vilniaus ISM universitetą, kur jų laukė paskutinis išbandymas.

Tiesa, kai kurios komandos iš kovos pasitraukė jau truputį anksčiau – verslo aukštumos skirtos ne kiekvienam, tad išlieka tik stipriausieji. Iš pradėjusių aštuonių komandų, paskutiniame etape jų liko tik penkios.

ISM rektoriui Nerijui Pačėsai tarus sveikinimo žodį, finalas prasidėjo. Dalyvių užduotis šį kartą buvo paprasta - po visų praeitų mokymų ir idėjų koregavimo jie turėjo pristatyti galutinę, išvystytą savo verslo idėją.

Juos vertino komisija, kurią sudarė: Nerijus Pačėsa, Linas Liktorius, konkurso organizatorių atstovas ir įmonės „Civitta“ atstovas. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo: idėjos originalumas, įgyvendinamumas, investicijos imlumas.

Verta paminėti, jog būtent įmonė „Civitta“ konkurso eigoje tapo pagrindiniu konkurso remėju ir su ISM Studentų atstovybe įsteigė 1 000 litų prizą nugalėtojams, bei nemokamas verslo konsultacijas pirmųjų dviejų vietų laimėtojams.

Dalyvių prezentacijos nustebino savo kokybe, jiems akivaizdžiai padėjo tai, kad būtent prieš konkurso finalą jie buvo mokomi, kaip padaryti gerą prezentaciją ir kaip gerai pristatyti savo idėją.

Konkursą laimėjo komanda „Monert“, norinti įkurti velomobilių verslą, o antrieji liko „New-G-Ad“, žadantys gaminti radijo bangomis valdomus lėktuvėlius, kurie temptų reklamas.

Organizatoriai yra labai patenkinti renginiu ir žada nesustoti, taip pat jie tyliai prasitarė, kad galbūt kitais metais šitas projektas plėsis ir apims ne tik Vilnių, ir ne tik aštuonias komandas. Dar kartą padėkojo įmonei „Civitta“ ir pasakė: Iki susitikimo ten, kur gimsta ateities lyderiai!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt