Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darni šeima – stabilios visuomenės garantas

Šeima
Fotolia nuotr. / Šeima
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Šiandien retas kuris susimąstome apie šeimos įtaką mūsų gyvenimui. Pamatai, kuriuos kažkada padėjo tėvai ugdydami mus kaip asmenybes, tapo pagrindu dabartinio gyvenimo kokybei,...

Šiandien retas kuris susimąstome apie šeimos įtaką mūsų gyvenimui. Pamatai, kuriuos kažkada padėjo tėvai ugdydami mus kaip asmenybes, tapo pagrindu dabartinio gyvenimo kokybei, tačiau ekonominė šalies situacija ir vis didėjantis atotrūkis tarp mažas pajamas gaunančių ir turtingųjų užgožia šeimos vertybes.

Transporto reformų paramos fondas (TRPF) jau seniai stebi ir analizuoja situaciją šalyje. „Mes matome ir suprantame, kaip sunkiai gyvena kaip kurios susisiekimo sektoriuje dirbančios šeimos. Susidariusi situacija skatina imtis priemonių ir kažką keisti“, – teigia TRPF valdybos pirmininkas Valdas Gilys.
Siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į transporto sektoriuje dirbančias ir sunkiai besiverčiančias šeimas, fondas iniciavo keletą socialinių projektų.

Pirmasis projektas – renginių ciklas „Šeima – visada kartu“. Tai keturių ciklų projektas, skirtas transporto sektoriuje dirbančių asmenų šeimoms pažinti Lietuvą. Pagrindinis tikslas – puoselėti šeimos darnumą, skatinti aktyvų kultūrinį gyvenimą, ugdyti pilietiškumą. Projekto metu bus organizuojami 4 renginiai, skirti šeimoms, kurių nariai dirba arba dirbo susisiekimo sektoriuje. Taip pat planuojama kviesti ir kitas daugiavaikes šeimas, norinčias prisijungti prie šio projekto. „Esame įsitikinę, jog kiekviena, net ir mažiausia iniciatyva yra svarbi, todėl nuolat ieškome partnerių bei rėmėjų, kurie, kaip ir mes, jaučia atsakomybę ir nori keisti susidariusią situaciją šalyje“, – aiškina Valdas Gilys.

Projekto metu yra numatyta įvairaus pobūdžio veikla: muziejų, parodų, koncertų, meno, kultūros centrų, valstybės institucijų lankymas, susitikimai, pažintinės kelionės į tris pagrindinius šalies miestus: Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, vasaros stovykla prie Baltijos jūros ar kitoje įsimintinoje vietoje.

Giedrė B.
 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt