Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl gaisro evakuotas prekybos centras „Ozas“: skaitytojų nuotraukos ir filmuota medžiaga

Gaisras prekybos centre „Ozas“ 2014 m. birželio 12 d.
Vaidilės Jauniškytės nuotr. / Gaisras prekybos centre „Ozas“ 2014 m. birželio 12 d.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytojai praneša, kad ketvirtadienį nuo 15 val. evakuojamas PC „Ozas“.

Skaitytojai praneša, kad ketvirtadienį nuo 15 val. pradėtas evakuoti sostinės PC „Ozas“. Virš prekybos centro buvo aiškiai matomas dūmų stulpas.

Skaitytoja Sandra, siunčianti vaizdą, kaip atrodo gaisro vieta iš 10 aukšto, rašo, kad net už kilometro juntamas svylančios plastmasės kvapas.

Skaitytojas Vainius Simonaitis rašo: „Įvykio metu buvau “Oze„. Prieš paskelbiant per garsiakalbį apie evakuaciją, dar 10 minučių prieš tai buvo girdimas silpnas gaisro signalas už metalinių tarnybinio išėjimo durų šonuose. Tačiau pačiame “Ozo„ prekybos centre jokie gaisro signalai neskambėjo.

Tik paskelbus apie evakuaciją, ir per garsiakalbius pajungė pavojaus signalą. Pasibaisėtina, kad gaisro sirenų nėra pačiame prekybos centre. Juk, kilus rimtam gaisrui, tos minutės gali būti lemiamos. Pridedu keletą nuotraukų, filmuotą medžiagą, tačiau skubant bėgti iš ten kokybė išėjo prasta“.

VIDEO: Gaisras prekybos centre "Ozas"

19.42 val. skaitytojas Andrius praneša, kad trečias prekybos centro aukštas dar uždarytas. Ten šeimininkauja apsaugos darbuotojai ir ugniagesiai.

Turite informacijos? Rašykite komentaruose arba siųskite ikrauk@15min.lt.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt