Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėmesio! Kaune siaučia automobilių vagys

Kaune pavogtas „Honda CRV“
Kaune pavogtas „Honda CRV“
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Pastarosiomis savaitėmis Garliavoje daugelis žmonių ryte atsikėlę pasigenda kieme savo automobilių. Šiąnakt buvo pavogtas mano draugo automobilis "Honda Civic", užpraeitą naktį...

Pastarosiomis savaitėmis Garliavoje daugelis žmonių ryte atsikėlę pasigenda kieme savo automobilių. Šiąnakt buvo pavogtas mano draugo automobilis „Honda Civic“, užpraeitą naktį buvo įsilaužta į kito draugo automobilį „Volkswagen Passat“, tačiau vagys nesugebėjo jos užkurti. Automobiliai vagiami iš daugiabučių kiemų bei nuosavų kiemų.

Kaip teigia policija, jie susilaukia daugybės pareiškimų dėl pavogtų automobilių, tačiau neturi jokių įtariamųjų. Prašau atkreipti žmones dėmesį į savo turtą, bei būti budresniems bei žinoti, kad vieną rytą atsikėlę gali nerasti savo automobilio kieme.

Kaune pavogtas visureigis „Honda CRV“

Skaitytojas Julius praneša, kad Kaune pavogtas jo HONDA CRV (2008 m. valst.nr. HAT 161).

Automobilis pavogtas praėjusią naktį tarp 3 ir 6 val ryto  Kaune iš Kulautuvos g. esančio nuosavo namo kiemo. „Būsime labai dėkingi už bet kokią suteiktą informaciją apie pavogtą automobilį“, – rašo Julius. Jo tel. +370 687 96585.

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt