TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draugiškiausias pasaulyje stafordšyras Donas ieško namų!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Donas – buvęs regbio komandos talismanas! Deja, dabar draugiškas, aktyvus ir drausmingas keturkojis privalo surasti naujus namus.

Donas – buvęs regbio komandos talismanas! Deja, dabar draugiškas, aktyvus ir drausmingas keturkojis privalo surasti naujus namus. Gražuolis Donas – tai netikėta ir ne itin laukta dovana žmogui, gyvenančiam aktyvų gyvenimą ir nuolat važinėjančiam į užsienį. Regbio komandos žaidėjai nusprendė pagerbti trenerį ir gimimo dienos proga padovanojo jam stafordšyro veislės šuniuką.

Griežtas ir tvarką mėgstantis treneris rūpinosi Donu kiek galėjo: vežiodavosi jį į rungtynes (kuriose, visi tikėdavo, kad tik Dono dėka būdavo iškovota pergalė), treniravo ir patį Doną, išmokė daugybės komandų – stot, gulėt, sėdėt, duot labas, lipti, atsiprašyt, vaidint mirusį. Tiesa, yra komandų, kurių Donas nemoka ir mokytis nesiruošia, tai – pulk, „fas“, paimk... Galbūt kai kam pasirodys keista, bet Donas per penkis savo gyvenimo metus nebuvo parodęs nė lašelio agresijos: nei svetimiems, nei vaikams, nei kitiems gyvūnams. Visi stebisi, kad šiam be galo linksmam keturkojui draugai yra tiesiog visi!

Galima manyt, kad šuo klauso tik savo šeimininko, bet ne... Vasarą Dono šeimininkas dažnai būdavo išvykęs, todėl keturkojis glausdavosi vis pas kokius nors jo pažįstamus. Visi iki vieno kada nors globoję Doną, tvirtina, kad jį geriausiai apibūdina du žodžiai – draugiškas ir paklusnus. Ar dar gali būti geresnis draugas?

Gaila ir be galo liūdna, kad šis draugas turi prarasti savo geriausią draugą – šeimininką, kuriam atsidavusiai tarnavo, saugojo ir pasitikėjo. Šeimininkas netrukus išvyksta į užsienį, taip pat ateityje žada nuolat važinėti ir sunkiai nuspėja, kiek gali užsibūti vienoje vietoje, todėl jo sprendimas yra surasti Donui pastovius namus ir jo vertą šeimininką. Donas nusipelnė būti mylimas ir gyventi sėsliai, o ne keliauti iš rankų į rankas.

Todėl ieškomas tvirto charakterio, geros širdies ir turintis patirties šunų auginime šeimininkas. Donas yra sportiškas ir aktyvus, todėl jam reikalingas stiprios valios šeimininkas, mokantis parodyti, kad jo žodis yra paskutinis. Veisimui arba prie būdos šis žmonių draugas visai nėra tinkamas. Tiesiog tai labai ištikimas, draugiškas ir šeimyniškas šuo.

Dėl Dono skambinkite Vidmantu tel. 8 610 16354 (iš Vilniaus).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt