Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 09, 09:16

Du gauruoti stebuklai trokšta namų (nuotraukos, video)

Jeigu egzistuoja toks terminas kaip „šuo-optimistas", tai jį net nesudvejojus būtų galima priskirti dviems žavioms mažylėms, patekusioms į mūsų namus iš Vilniaus sanitarinės tarnybos.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Jeigu egzistuoja toks terminas kaip „šuo-optimistas", tai jį net nesudvejojus būtų galima priskirti dviems žavioms mažylėms, patekusioms į mūsų namus iš Vilniaus sanitarinės tarnybos.

Nežinau, ir turbūt per visą gyvenimą nesužinosiu, iš kur pas gyvūnus, net pačius mažiausius, atsiranda tiek dvasinės stiprybės. Iš kur jų mažose širdutėse telpa tiek meilės, kad net patyrus smūgius, neapykantą ar abejingumą, jie sugeba nuoširdžiai džiaugtis žmogaus draugija? Štai kad ir dabar, žiūriu į dvi gauruotas mano visų svarstymų priežastis, kurios su tokiu entuziazmu reaguoja į kiekvieną meilų žodį, ir bandau sau atsakyti į šiuos klausimus.

Dvi gražuolės sesutės - Nasa ir Safyra - buvo pasmerktos vos gimusios. Juk tokia nelaimė yra šiam pasaulyje gimti mergaite. Turbūt tie, kurie šį „nereikalingą prieaugį" išgrūdo į sanitarinę tarnybą, nežino, jog mergytės - pačios ištikimiausios draugės, kurios gins savo šeimą ir savo Žmogų aršiau už įsiutusį bulių.

Nasa ir Safyra - nuostabios. Tikslesnio žodžio joms abibūdinti nerandu. Tai du gauruoti energijos ir optimizmo kupini sutvėrimai, kurie kada nors išaugs į gražuoles bet kurių namų puošmenas ir sarges. Netgi patyrusios žmogaus išdavystę, jos neprarado tikėjimo ir pasitikėjimo. O, kad matytumėt , su kokia laime ir it propeleriukai besisukančiomis uodegėlėmis jos pasitinka kiekvieną atėjusį! Tokio džiaugsmo nepamatysi net ilgai nesimačiusių įsimylėjėlių akyse. Na kas gi nenorėtų tokio draugo? Deja, iki šiol šeimininkų paieškos buvo nesėkmingos. Gal žmonės jaučiasi neverti turėti tokius stebuklus?

Sesytės užaugs gana didelės (suaugusiam žmogui kelius tikrai sieks). Kad vėliau jų palikuonims netektų patirti panašaus likimo, abi turės būti sterilizuotos (operacijai bus suteikiama 50% nuolaida). Mažylės labai laukia tikrų namų. Dėl jų kreiptis telefonu 862537723 arba el. paštu agne.sniukstaite@inbox.lt

VIDEO: grietinės mėgėjos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt