Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvanojami šunyčiai su „5 pėdučių“ ženklu (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Net ir po gyvūnų globos namus „5 pėdutės“ ištikusios baisios tragedijos, globotinių mums netrūksta, tik jie visi glaudžiasi laikinų globėjų namuose. Didžioji dalis globotinių yra suaugėliai, tačiau šįkart jūsų dėmesį norim atkreipti į mažylius.

Net ir po gyvūnų globos namus „5 pėdutės“ ištikusios baisios tragedijos, globotinių mums netrūksta, tik jie visi glaudžiasi laikinų globėjų namuose. Didžioji dalis globotinių yra suaugėliai, tačiau šįkart jūsų dėmesį norim atkreipti į mažylius.

Prieš mėnesį Klaipėdoje netoli santuokų rūmų kartoninėje dėžėje buvo rasti penki koli mišrūniukai. Visi mažyliai sulaukė laikinos globos ir neilgai trukus keturi iš jų iškeliavo į nuolatinius namus. Namučių beieško tik pati smulkiausia iš jų, Deira. Nors šunyčiai mišrūniukai, drąsiai galime sakyti, kad tai buvo nuostabi vada, nes visų jų laikini globėjai žavėjosi mažylių būdu, imlumu mokslui. Tokia yra ir mažoji Deira. Teko ją aplankyti laikinuose namuose, likau sužavėta tvarkinga, protinga, bet kartu labai švelnia ir mylinčia kalyte.

Tą pačią dieną vykau ir pas kitą mūsų laikiną globotinę Zitutę, jos istorijos pradžia taip pat gana liūdna. Zitutė gimė laukinių šunų bandoje, į laikinos globėjos namus pateko vos sulaukusi mėnesiuko, buvo ligota, buvo grėsmė netekti akytės, tačiau atsakingos globėjos dėka kalytė visiškai pasveiko. Dabar yra guvi, sveika, linksma, draugiška ir labai labai protinga. Mažylei vos pustrečio mėnesiuko, o ji jau padariusi didžiulį žingsnį į priekį dresūros srityje. Tikras mažas protingas vilkiukas.

Dar vienas šunelis – vunderkindas buvo paliktas laiptinėje prieš pat Kūčias. Tai mūsų Gilė. „Nepriklausomų ekspertų“ manymu, Gilė yra belgų aviganio malinua mišrūnė. Po to, kai Kaune buvo bandoma pavogti labai brangų belgų aviganį, manau, daugelis susipažino su šia veisle ir įsitikino nuostabiom jos sąvybėm. Apie giminingumą su belgų aviganiais „kalba“ ne tik Gilės išvaizda, bet ir būdas: ji aktyvi, labai prisirišanti prie savo šeimininko ir labai imli mokslams. Jai jau seniai puikiai žinomos svarbiausios komandos, ji noriai klauso laikinos globėjos, stengiasi patikti ir būti pirma.

Visame šitame mažyčių mergyčių prisitatyme išsiskiria vienas vyrukas. Ramzis. Jis augs mažiausias iš visų iki šiol pristatytų šunelių, bet nė vienai nė kiek nenusileidžia savo protu ir sugebėjimais.

Leliukų fronte penki labai panašūs, bet būsimu ūgiu skirtingi šuniukai. Trys mažyliai, kambariniai šuniukai gyvena Melnragėje su mamyte. Kol kas lauke. Tačiau augs nedidukai, todėl manome, kad bus puikūs kambariniai draugai. Kiti du mažyliai augs aviganio ūgio. Bus gražūs, tvirti, tikri šunys. Didelių šunų mylėtojams tikras lobis.

Labai džiaugiamės, kad mums pavyko rasti tokius atsakingus laikinus globėjus, užsiimančius su šuneliais ir padedančius atskleisti jų puikias sąvybes, kurių kiekvienas tikrai turi. Mūsų šuneliai visi labai šaunūs, jau mažiukai jie parodo, kad yra ne iš kelmo spirti,  o laikini globėjai padeda puikius pamatus. Jeigu šeimininkai taip pat atsakingai mokys šunelius gyvenimo šeimoje, turės nepakartojamus šunis – šeimos narius, kuriais galės didžiuotis :)

Dėl Deiros galite kreiptis numeriu 8 638 43484; dėl Zitutės – 8 698 06286; dėl Gilės  8 684 43798; dėl Ramzio – 8 614 94588; dėl kambarinių šuniukų –8 689 34021 ir dėl mažylių, kurie augs gan dideli, – 8 655 79668.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt