Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviem nabagėm labai reikia rūpestingos pagalbos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dviem nabagam labai reikia grobos arba labai rūpestingų šeimininkų. Abu šuneliai šiuo metu yra Vagonėliuose (L.Giros g. 131, Vilnius).

Dviem nabagam labai reikia grobos arba labai rūpestingų šeimininkų. Abu šuneliai šiuo metu yra Vagonėliuose (L.Giros g. 131, Vilnius).

Pirmoji šunytė yra jaunutė Mulė. Jos istorija labai liūdna ir sukrečianti kaip žmonės gali būti tokie nerūpestingi: ją, jau kraujuojančią ir užpakaliuko, į grindą nešė vyras, kuris, tą sceną mačiusių savanorių nuomone, vartojantis narkotines medžiagas. Vyras aiškino, kad vieno kambario bute gyvena keturiese ir dar ši mažylė. Jis ir verkė ir juokėsi, jam buvo ir gaila ir negaila kalytės: na, žodžiu, palikti akivaizdžiai dar ir sergančią šunytę (matėsi, kad gali būti parvas) vadinamam šeimininkui ar palaiminti jos nuvedimą į grindą „nusibaigti" negalėjome. Savanoriai, perėmę mažylę skubiai nuvežė ją į kliniką, kur tikrai nustatė jai parvo virusą, todėl ji buvo palikta klinikoje. Stebuklas įvyko - mažylė pasveiko ir šiandien mes turime ją paimti, nes ji - judri, žaisminga, klinikos darbuotojus kviečia žaist. Taigi, ji grižo į prieglaudą.

Deja paliko didžiūlę skola vet klinikoje už gydymą bei stacionarą - 365 lt. Prašau, jei galite paaukokite nors kiek leidžia piniginė. „LGGD Vilniaus skyrius" rekvizitai:

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius Adresas: S. Stanevičiaus g. 45-23 LT-07115 Įstaigos kodas: 125535218 Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 (Swedbank) Banko kodas: 73000 SWIFT kodas: BIC-HABALT22

Antroji istorija jau tęsiasi daug ilgiau. Santutė yra straforšyro mišrūnė ilgai marinta badu. Ji ilgai prabuvusi veterinarijos gydykloje, tada pas savanorę globoje turėjo grįžti į vagonėlius. O tai labai blogai, nes jai maitinimo du sykius per dieną neužtenka. Ji turi būt maitinama bent tris sykius, kolkas organizmas jos priima tik košes. Taip pat labai sunku prieglaudoje sužiūrėti, kad kas nepaduotų ko nereikia, kad neperšertu. Nors ji ir atrodo tragiškai, per didelis kiekio maistas jai vis dar gali pakenkti. Taigi, jeigu tik galėtumėte ją priglausti ir pasirūpinti, suteiktume visą informaciją.

Jei galite priglausti Mulę ar Santą, prašau skambinti telefonu 8 606 50618.

AČIŪ

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt